skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

رشد مبلغ فروش فروشندگان در بلک‌فرایدی، بیش از ۳۸ درصد بوده است

۷ آذر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۸ آذر ۱۴۰۲

پادرو در قالب یک کمپین ۴۰ روزه که از هفته اول آذرماه شروع شده است، فرصتی را برای فروشگاه‌های اینستاگرامی فراهم کرده تا بتوانند فروش خود را افزایش دهند، این کمپین در فاز اول خود و تنها در بلک‌فرایدی توانست باعث رشد بسیاری از فروشگاه‌های کوچک و متوسط شود. متوسط رشد مبلغ فروش فروشندگان در بلک‌فرایدی، بیش از ۳۸ درصد اعلام شده است.

به گزارش روابط عمومی پادرو، هم‌زمان با شروع جشنواره‌های فروش در بیشتر نقاط دنیا، پادرو در قالب یک کمپین ۴۰ روزه که از هفته اول آذرماه شروع شده است، فرصتی را برای فروشگاه‌های اینستاگرامی فراهم کرده تا بتوانند فروش خود را افزایش دهند و از مزایای ویژه این کمپین برای ارائه خدمات با کیفیت‌تر به مشتریان خود استفاده کنند.

این کمپین در فاز اول خود و تنها در بلک‌فرایدی توانست باعث رشد بسیاری از فروشگاه‌های کوچک و متوسط شود. متوسط رشد مبلغ فروش فروشندگان در بلک‌فرایدی، بیش از ۳۸ درصد بود، اما رشد در تعداد سفارش‌های ثبت شده تنها در یک بازه سه روزه، بیش از ۱۱۹ درصد بوده است.
پشوتن پورپزشک، مدیرعامل پادرو با اشاره به اینکه بیشتر فروشگاه‌هایی که از ابزارهای پادرو برای کسب‌وکار خود استفاده می‌کنند رشد را تجربه می‌کنند؛ گفت: «بهره بردن از تکنیک‌های خاص فروش در شبکه‌های اجتماعی موضوعی است که کسب‌وکارها نیاز دارند آن را بیاموزند و استفاده از دو محصول پادروشاپ که فروشگاه‌ساز مناسب برای شبکه‌های اجتماعی و پادروپین که زیرساخت‌های مورد نیاز برای ارسال سفارش‌ها را فراهم می‌کند، به آن‌ها کمک می‌کند تا امکان دریافت و پردازش تعداد زیاد سفارش‌ها را داشته باشند و بتوانند با حمایت پادرو، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند.»
پورپزشک به فروشگاه‌هایی اشاره می‌کند که در روزهای عادی بین ۱۵ تا ۲۰ عدد سفارش داشتند و در زمان بلک‌فرایدی سفارش خود را به بیش ۳۰۰ عدد در روز رسانده‌اند.

با توجه به استقبال فروشگاه‌های اینستاگرامی از بلک‌فرایدی، پادرو در نظر دارد تا کمپین چله را بسیار گسترده‌تر برگزار کند و به افزایش فروش این کسب‌وکارهای کوچک کمک کند.
پشوتن پورپزشک می‌گوید: «پادرو همچون گذشته، قصد دارد با حمایت از فروشگاه‌های کوچک و متوسط که در فضای شبکه‌های اجتماعی فعال هستند، به توسعه و پایداری این بازار بزرگ به عنوان بزرگ‌ترین بازار خرده‌فروشی آنلاین کشور کمک کند. معمولا فروشگاه‌های کوچک سرمایه یا بودجه کافی برای تبلیغات اثرگذار یا تامین جوایز مورد علاقه مشتریان خود را ندارند و پیوستن به کمپین چله به آن‌ها کمک می‌کند تا بتوانند رشد و فروش بزرگ جمعی را تجربه کنند. در حقیقت پادرو در این کمپین، در نظر دارد تا با همراه کردن تعداد مناسبی از فروشگاه‌های فعال، کمپینی اثرگذار را برگزار کند که هر یک از آن‌ها به تنهایی امکان آن را نداشته‌اند.»
تا به امروز بیش از ۲۰۰۰ فروشگاه به این کمپین پیوسته‌اند و تنوع کالا در دسته‌بندی‌های مختلفی را برای کاربران فضای آنلاین فراهم کرده‌اند. این کمپین که برای اولین بار در ایران برگزار می‌شود، بهترین امکان برای توسعه کسب‌وکارهای کوچک و متوسط است که پتانسیل رشد و توسعه را دارند و از پتانسیل‌های شبکه‌های اجتماعی برای فروش استفاده می‌کنند.

https://pvst.ir/gjq

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو