skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اسنپ به رانندگان بااستعداد بورس ۴۰۰ میلیون تومانی داد

۵ آذر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

اسنپ در دومین دوره اجرای طرح «مستقیم تا رویا»، در کنار افزایش مبلغ بورسیه به ۴۰۰ میلیون تومان، به طور همزمان دو کاربر راننده بااستعداد خود را بورسیه کرد.

به گزارش روابط عمومی اسنپ، در طرح «مستقیم تا رویا» که از سال ۱۴۰۰ آغاز شده و هدف آن حمایت مالی از کاربران راننده‌ مستعد است، دو قهرمان ورزشی ایران یعنی حسین رسولی، دارنده‌ مدال طلای پرتاب دیسک در مسابقات آسیایی هانگژو و مرتضی محبی، عضو تیم والیبال بزرگسالان عقاب نهاجا در مجموع ۸۰۰ میلیون تومان بورسیه شدند.

این شرکت با رصد اخبار و دغدغه‌های کاربران راننده و مسافر، به‌طور مداوم، از استعدادهای ویژه‌ برخی از افراد فعال در ناوگان خود در زمینه‌های فرهنگی، ورزشی، هنری و علمی مطلع می‌شود؛ استعدادهایی که هر کدام هدفی بزرگ در زندگی شخصی دارند. طرح «مستقیم تا رویا» به دنبال این است که با تخصیص بورسیه‌ به کاربران راننده از آن‌ها در راه رسیدن به اهدافشان حمایت کند.

حسین رسولی و مرتضی محبی، دو قهرمان فعال در رشته‌های پرتاب دیسک و والیبال، منتخبان این دوره بورسیه اسنپ هستند. در دوره قبل (سال ۱۴۰۰)،  امیرمحمد بیات، دارنده مدال برنز وزن ۱۳۰ کیلوگرم مسابقات جهانی روسیه ۲۰۲۱ بورسیه اسنپ شده بود.

اسنپ ابراز امیدواری کرده است که همچون این سه استعداد ورزشی، کاربران راننده نخبه و مستعد کشور در زمینه‌های مختلف از حمایت‌های لازم برای رسیدن به رویاهایشان برخوردار شوند.

این شرکت در تلاش است تا با رصد و پایش رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی افراد مستعد ناوگان خود (خودرو، باکس، پیک اسنپ‌فود، وانت و …) را شناسایی و در طرح «مستقیم تا رویا» از این استعدادهای ورزشی، هنری، علمی و فرهنگی حمایت کند.

https://pvst.ir/ghj

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو