skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

«کالانو» بانک تجارت امکان خرید اعتباری تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان را فراهم کرد

سمانه سمیع تحریریه

۳۰ آبان ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

بانک تجارت با هدف کمک مستمر به چرخه تولید کسب و کارها و فراگیری مالی از «کالانو» رونمایی کرد. کالانو امکان خرید اعتباری تا سقف یک‌صد میلیون تومان را برای کاربران فراهم می‌کند.

به گزارش پیوست، در حال حاضر اسنوا، پاکشوما و کویرموتور برندهای اصلی طرف قرارداد با بانک تجارت در زمینه خرید اعتباری کاربران هستند.

امیرحسین داودیان معاون مشتریان بانکداری شخصی در این باره گفت: کالانو از فردا یعنی اول آذر ۱۴۰۲ به صورت رسمی معرفی می‌شود و هدف اصلی ما در شرایط اقتصادی فعلی کمک به کسب و کارها به شکل مستمر و بعد دوم فراگیری مالی برای همه کاربران است. علاوه بر اینکه تمامی فرآیندها در بستر دیجیتال رخ می‌دهند و شیوه اعتباری فعلی یک روش منحصر به فرد در میان بانک‌هاست.

طبق گفته داودیان کالانو فقط محصول بانک تجارت نیست و محصول چهار مجموعه‌ای است که حالا در کنار یکدیگر در حال خلق تجربه جدیدی برای مشتریان هستند.او کالانو را بزرگترین محصول سندیکایی در حوزه ریتیل هم معرفی کرد.

هادی اخلاقی مدیرعامل بانک تجارت نیز در ارتباط با کالانو اضافه کرد: اعتبار تخصیصی به متقاضی به پشتوانه قرارداد اعتبار بر پایه مرابحه و ضمانتنامه تعهد پرداخت می‌شود و در قبال اخذ وثایق و تضامین کافی پس از افتتاح حساب در اپلیکیشن باجت، اعطا خواهد شد‌. طبق گفته اخلاقی این فرصت در راستای کمک به شرایط جامعه فراهم شده است و هدف بانک و شرکت‌های طرف قرارداد بر اساس سود تعریف نشده است.

اخلاقی در ادامه همچنین اعلام کرد در حال حاضر این امکان برای بانک تجارت و کلیه شرکت‌های زیرمجموعه نیز ممکن شده است.

اکبر ابراهیمی مدیر عامل پاکشوما هم در ادامه افزود: بانک تجارت در این بحران اقتصادی و شرایطی که مردم امکان خرید راحت را از دست داده‌اند امکانی را فراهم کرده که مصرف‌کننده با کمترین کارمزد ممکن موفق به خرید مایحتاج خود شود. او این کار را به نفع مصرف کننده دانست و توصیح داد: فروش اقساطی حالا در بسیاری بخش‌ها فعال شده اما تفاوت کالانو در کارمزد و سهولت آن است.

محمد مهدی اسماعیلی مدیرعامل شرکت سامانه‌های یکپارچه سیمرغ تجارت هم در پایان به نحوه استفاده از این اعتبار در اپلیکیشن باجت پرداخت و افزود: با اینکه بار مسئولیت زیادی بر دوش ما قرار گرفته بود و محصول پیچیدگی‌های زیادی هم در بخش اعتبار و هم تسویه داشت خوشبختانه موفق شدیم در کمتر از دو ماه آن را فعال کنیم.

کاربران باید در بانک تجارت حساب داشته باشند

کاربران برای استفاده از کالانو باید در بانک تجارت حساب داشته و از طریق سفته الکترونیکی و با گرفتن ضمانت‌نامه آنلاین اقدام به خرید کنند‌. کل این زمان ۱۹ دقیقه است و یک روز فاصله برای صدور ضمانت‌نامه از بانک مرکزی احتیاج است‌ و اعتبارسنجی کاربران با اعتبارسنجی ایرانیان کنترل می‌شود‌.

بازپرداخت اقساط ۲۴ ماهه است و کارمزد هر وام کاملا متفاوت به کالا یا شرکت متفاوت است که جزئیات آن در سایت بانک تجارت اعلام شده است.
عباسعلی رضایی مدیرعامل کویرموتور هم همکاری بانک‌ها و صنعت را اتفاق خوبی در کشور دانست و افزود: هدف ما نفوذ در بازار و رساندن کالا به مصرف کننده است.

https://pvst.ir/ggf
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو