skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پاداش هفته شمار و انتقال داخلی با کارمزد صفر در تترلند

۲۳ آبان ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۴ آبان ۱۴۰۲

تترلند پاداش هفته شمار

صرافی ارزدیجیتال تترلند از ویژگی‌های جدید «پاداش هفته شمار» در کنار «انتقال داخلی با کارمزد رایگان» رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی تترلند، دو قابلیت جدید پلتفرم معاملاتی تترلند با نام‌های «پاداش هفته شمار» و «انتقال داخلی با کارمزد رایگان»، به کاربران امکان دریافت پاداش روی کیف پول تومانی را در کنار نقل و انتقال درون پلتفرمی با کارمزد رایگان، برای کاربران تترلند فراهم می‌کند.

پاداش هفته شمار به کاربران این امکان را می‌دهد تا از کیف پول تومانی خود پاداش دریافت کنند. در این طرح کاربران می‌توانند از باقی‌مانده موجودی تومانی خود، هفتگی پاداش دریافت کند. برای فعال‌سازی این طرح، کافی است کاربران به قسمت «کیف‌پول» و سپس «دارایی» بروند و طرح «پاداش هفته‌شمار» را پس از موافقت با شرایط و قوانین فعال کنند و منتظر سود هفتگی خود باشند. این طرح شرایط خاص خود را دارد که هنگام استفاده از آن باید به آنها توجه کنید.

طرح فقط از ساعت ۰۰:۰۰ بامداد روز شنبه تا ۲۳:۵۹ روز جمعه محاسبه می‌شود. این یعنی اگر کاربر در هر روزی طرح را فعال کند، اولین شنبه بعد آن روز تا جمعه همان هفته، پاداش محاسبه خواهد شد. بنابراین، اگر روز پنجشنبه طرح فعال شود، پاداش هفتگی از شنبه بعدی محاسبه می‌شود. همچنین اگر بین شنبه تا جمعه همان هفته موجودی کیف‌پول تومانی به کمتر از یک میلیون تومان برسد، سودی برای آن هفته تعلق نخواهد گرفت.

سود هر هفته در ساعت ۰۳:۰۰ بامداد روز شنبه پرداخت خواهد شد و در طول هفته به کمترین میزان تومانی که در کیف پول تومانی کاربر وجود دارد، سود تعلق می‌گیرد. به این معنی که اگر کاربر در طول هفته شش روز ۲ میلیون تومان در کیف پول تومانی داشته باشد اما یک روز یک میلیون تومان، محاسبه پاداش بر روی یک میلیون خواهد بود.

این پاداش به کاربرانی تعلق خواهد گرفت که حداقل یک میلیون تومان در کیف پول تومانی و در طول یک هفته (شنبه تا جمعه) داشته باشند. این پاداش هفته شمار بوده و به صورت ۱۸ درصد سالانه خواهد بود.

انتقال داخلی با کارمزد رایگان هم به عنوان یکی دیگر از قابلیت‌های جدید پلتفرم تترلند به کاربران اجازه می‌دهد دارایی خود را به دیگر کاربران تترلند انتقال دهند و این نقل‌وانتقالات با کارمزد رایگان در نظر گرفته شده است. در این انتقال کاربر می‌تواند با وارد کردن یکی از موارد شماره موبایل، ایمیل و شناسه کاربری، مقدار تتر خود را به کیف پول تتری کاربر دیگر، بدون نیاز به پرداخت کارمزد شبکه، در تترلند انتقال دهد.

https://pvst.ir/gec

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو