skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

آسان پرداخت افزایش سرمایه ۱۳۲ درصدی را وارد فاز اجرایی کرده است

۲۴ آبان ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

هیات مدیره شرکت آسان پرداخت پرشین با بررسی بازار و شناسایی فرصت‌ها ضمن ارائه طرح توجیهی افزایش سرمایه به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت، برنامه خود برای افزایش سرمایه را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی آسان پرداخت، تغییر ساختار نظام کارمزد امیدهای جدیدی را برای رشد درآمدهای عملیاتی شرکت های پرداخت الکترونیک فراهم کرده که ورود منابع جدید با هدف حفظ سهم بازار فعلی و ارتقا آن، برای بازیگران صنعت به عنوان گامی موثر جهت استفاده از فرصت های فراهم شده به شمار می‌‏آید.

در همین جهت آسان پرداخت به عنوان یکی از شرکت‌های فعال در این صنعت، با تصویب افزایش سرمایه از دو محل آورده نقدی سهامداران و سود انباشته، افزایش سرمایه ۱۳۲ درصدی را وارد فاز اجرایی کرده است. اتفاقی که علاوه بر عدم خروج منابع از شرکت، منابع جدیدی را نیز در دسترس قرار خواهد داد.

با رصد شرایط فعلی و آینده صنعت پرداخت و همچنین بامروری اجمالی بر گزارش توجیهی شرکت به نظر می‌رسد دسترسی به منابع و به کارگیری آن در نوسازی و توسعه ناوگان فیزیکی، تحصیل دارایی های ثابت مولد جریانات نقدی آتی و سرمایه‌گذاری در زیرساخت فنی در کنار تمرکز بر توسعه خدمات جدید می‌تواند کیفیت خدمات ارائه شده توسط این شرکت را ارتقا داده و جریان‌ درآمدهای عملیاتی که منجر به بهبود عملکرد مالی شرکت در ادامه دوره مالی و دوره های مالی آتی بوده را به گونه ای موثرتر استمرار بخشد.

همچنین این شرکت با انجام افزایش سرمایه از ۵،۵۵۰ به ۱۲،۸۷۶ میلیارد ریال، شرط مهم بانک مرکزی جهت تمدید مجوز ارائه خدمات پرداخت الکترونیک (حداقل سرمایه ثبتی ۱۰،۰۰۰ میلیارد ریال) را دارا خواهد بود و از این محل ریسکی متوجه شرکت نخواهد شد.

https://pvst.ir/gea

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو