skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کم­ترین تورم نقطه‌ای در تابستان به اطلاعات و ارتباطات اختصاص یافت

۲۲ آبان ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۴ آبان ۱۴۰۲

کم­ترین تورم نقطه به نقطه در تابستان ۱۴۰۲ با نرخ ۱۵.۲ درصد مربوط به گروه«اطلاعات و ارتباطات» است.

به گزارش پیوست، به نقل از مرکز آمار ایران در تابستان ۱۴۰۲، درصد تغییرات شاخص قیمت تولیدکننده بخش‌­های خدمات نسبت به فصل مشابه سال قبل (تورم نقطه به نقطه) ۵۷.۰ درصد است که در مقایسه با همین اطلاع در فصل قبل (۶۱.۹ درصد)، ۴.۹ واحد درصد کاهش داشته است.

میانگین قیمت دریافتی توسط ارائه‌دهندگان خدمات به ازای تولید خدماتشان در داخل کشور، در فصل تابستان ١۴٠٢ ، نسبت به فصل مشابه سال قبل، ۵۷.۰ درصد افزایش دارد. در این فصل بیش­ترین تورم نقطه به نقطه با ۹۱.۵ درصد مربوط به گروه «فعالیت‌های خدماتی مربوط به تامین جا و غذا» و کم­ترین تورم نقطه به نقطه با ۱۵.۲ درصد مربوط به گروه «اطلاعات و ارتباطات» است.

کاهش تورم سالانه در گروه اطلاعات و ارتباطات 

در فصل تابستان۱۴۰۲، درصد تغییرات شاخص قیمت تولیدکننده بخش­‌های خدمات در چهار فصل منتهی به فصل تابستان ۱۴۰۲، نسبت به مدت مشابه در سال قبل ۵۸.۷۷ درصد است که در مقایسه با همین اطلاع در فصل قبل (۵۸.۸۱ درصد)، ۰.۰۴ واحد درصد کاهش داشته است.

 میانگین قیمت دریافتی توسط ارائه‌دهندگان خدمات به ازای تولید خدماتشان در داخل کشور، در چهارفصل منتهی به تابستان ۱۴۰۲، نسبت به دوره مشابه سال قبل، ۵۸.۷۷ درصد افزایش دارد. در این فصل بیش­ترین تورم سالانه با ۱۰۵.۱ درصد مربوط به گروه«فعالیت‌های خدماتی مربوط به تامین جا و غذا» و کم­ترین تورم سالانه با ۱۷.۵ درصد مربوط به گروه «اطلاعات و ارتباطات» است.

https://pvst.ir/gdp

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو