skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پرداخت درون برنامه با کریپتو: شایعات درمورد رمزارز RSTAR برای بازی GTA 6

۲۲ آبان ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

گمانه‌زنی درمورد ورود یک مکانیزم پرداخت رمزارزی در سری جدید بازی محبوب GTA شدت گرفته است. راک‌استار، سازنده سری بازی‌های محبوب GTA، می‌گوید اولین تریلر GTA 6 در اوایل ماه آیند (دسامبر) عرضه می‌شوند. در حال حاضر شایعاتی به گوش می‌رسد که رمزارز داخلی GTA 6 قرار است با نام RSTAR که همان اختصاری از نام راک‌استار است، عرضه شود.

به گزارش پیوست به نقل از وبسایت واچرگورو، رمزارز RSTAR احتمالا پس از تکمیل مراحل میلیاردر‌های ناشناس به حساب داخل بازی کاربران اضافه می‌شود و گیمرها می‌توانند از پول نقد نیز در کنار رمزارز بومی این بازی استفاده کنند. میلیارد‌ها در مراحل بازی برای مخفی ماندن هویتشان از پرداخت‌های رمزارزی استفاده می‌کنند.

از آنجایی که تکنولوژی بلاک‌چین داخل بازی فرایند مشتری خود را بشناس (KYC) ندارد، پرداخت ناشناس و غیرقابل ردیابی به ویژه برای فعالیت‌های غیرقانونی ساده‌تر است. مراحل این بازی شرایطی را فراهم کرده که به احتمال استفاده از از رمزارز داخلی قوت می‌دهد و شایعات از نامگذاری RSTAR برای این رمزارز حکایت می‌کنند.

با این حال این گمانه‌زنی‌ها همچنان در حد شایعه هستند و راک‌استار هنوز عرضه هیچگونه رمزارزی در داخل بازی را تایید نکرده است. باید در انتظار تریلر یا عرضه کامل بازی باشیم. اما در صورت ورود رمزارز به GTA 6، تحول بزرگی در صنعت بازی به وقوع می‌پیوندد.

پیش‌بینی می‌شود که سری جدید بازی محبوب GTA حدود یک میلیارد دلار در اولین روز عرضه درآمد داشته باشد. سری قبلی یا همان GTA 5 در سال ۲۰۱۳ تنها سه روز پس از عرضه از سرحد یک میلیارد دلار عبور کرد. انتشار می‌رود که نسخه جدید بازی تنها طی ۲۴ ساعت رکورد پیشین را جابجا کند.

 

https://pvst.ir/gdf
برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو