skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ورود راک‌استار به حوزه رمزارزها؛ GTA VI رمزارز اختصاصی خواهد داشت

۵ تیر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

GTA IV

گزارش‌ها و نشت اطلاعات مربوط به نسخه جدید بازی GTA (Grand Theft Auto VI)، حاکی از احتمال اضافه شدن یک رمزارز به این بازی پرطرفدار است. بر اساس اطلاعات درزکرده از این بازی، GTA 6 رمزارزی را در خود جای داده که گیمرها امکان معامله با آن را خواهند داشت.

به گزارش پیوست، راک‌استار در سال ۲۰۰۸ بازار سهامی را وارد سری ۴ این بازی کرد. این بازار سهامی که LCSE نام دارد البته تنها به صورت یک ساختمان نمایش داده می‌شود و بازیکنان امکان استفاده از آن را در این نسخه نداشتند.

اما در سال ۲۰۱۳ با عرضه GTA 5، شرایط تغییر کرد و راک‌استار به گیمرها اجازه استفاده از بازار سهامی را داد. بازیکنان در این نسخه می‌توانستند از طریق گوشی هوشمند داخل بازی خود در بازار سهامی BAWSAQ و LCN فعالیت کنند و به خرید و فروش سهام‌ بپردازند.

با توجه به رویکرد آینده‌نگرانه راک‌استار و نشت داده‌های مربوط به نسخه جدید GTA، عرضه این رمزارز احتمالی دور از انتظار نیست. مدت‌هاست صنعت کریپتو و گیمینگ ارتباط نزدیکی با هم دارند و بازی‌های رمزارزی مثل اکسی اینفینیتی و سند‌باکس، طرفداران زیادی را جذب خود کرده‌اند.

سری بازی‌های GTA یکی از نوآورانه‌ترین بازی‌های صنعت گیمینگ است. GTA San Andreas، یکی از نسخه‌های پرطرفدار این بازی که در سال ۲۰۰۴ منتشر شد، همچنان حتی پس از دو دهه یکی از بازی‌های نوآورانه و آینده‌نگرترین بازی‌ها به شمار می‌رود. عناصر مختلف این بازی مثل جت‌پک و دیگر ابزارها حتی با توجه به استاندارد‌های امروزی هم پیشرفته محسوب می‌شوند.

با این همه، استفاده از تکنولوژی نوپایی مثل رمزارزها در این بازی نیازمند زیرساخت و امنیت بالایی است. در صورت اضافه شدن یک رمزارز ارزشمند به بازی و با توجه به طرفداران زیادی که این بازی دارد، انگیزه مالی هکرها هم برای نفوذ و سوءاستفاده از سیستم بازی بیشتر می‌شود.

باید دید در صورت عرضه این رمزارز،‌‌ آیا راک‌استار می‌تواند از خطرات احتمالی جلوگیری کند.

منبع: Watcher.guru

https://pvst.ir/cm1

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو