skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اسنپ طرح معافیت از کمیسیون کاربران راننده‌ مبتلا به ام اس را تمدید کرد

۱۷ آبان ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

اسنپ طرح معافیت از کمیسیون کاربران راننده‌ مبتلا به ام اس را تمدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اسنپ،اسنپ با هدف حمایت از گروه‌های مختلف جامعه، طرح معافیت از کمیسیون کاربران راننده مبتلا به ام اس را تا انتهای سال ۱۴۰۲ تمدید کرد.

طرح معافیت از پرداخت کمیسیون برای کاربران راننده‌ مبتلا به ام‌اس از خرداد ۱۴۰۱ شروع شد و تا به امروز ۱۹۹ کاربر راننده‌ مبتلا به ام اس از این معافیت بهره‌مند شدند. این رانندگان از خرداد ۱۴۰۱ تا انتهای مهرماه ۱۴۰۲ از پرداخت کمیسیون سفرهای خود به ارزش ۱ میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان معاف شدند. به گزارش روابط عمومی اسنپ، این معافیت تا انتهای سال ۱۴۰۲ تمدید شده است.

نحوه‌ دریافت معافیت از کمیسیون

افرادی که تاکنون به عنوان راننده در ناوگان اسنپ ثبت‌نام نکرده‌اند: افراد مبتلا به ام اس که کارت عضویت در انجمن ام اس ایران را دارند، می‌توانند پس از انجام ثبت‌نام آنلاین از طریق سامانه‌ ثبت‌نام غیر حضوری اسنپ، شماره تلفن و کد ملی ثبت‌شده‌ خود را به انجمن ام اس اطلاع دهند.

افرادی که در حال حاضر عضو ناوگان اسنپ هستند: کاربران راننده‌ای که در حال حاضر عضو اسنپ هستند هم می‌توانند با ارائه مشخصات خود (نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و کد ملی ثبت‌شده) به انجمن ام اس در این طرح شرکت کنند.

همچنین افرادی که قبلا در طرح معافیت از کمیسیون کاربران راننده‌ مبتلا به ام اس ثبت‌نام کرده‌اند، این معافیت به طور خودکار برایشان تمدید می‌شود.

انجمن ام اس به‌ صورت دوره‌ای، فهرستی از اعضای خود را که عضو ناوگان اسنپ هستند یا به تازگی ثبت‌نام کرده‌اند در اختیار این شرکت قرار می‌دهد تا از پرداخت کمیسیون معاف شوند.

اسنپ از ابتدای فعالیتش تاکنون همراهی با افراد دارای معلولیت و افراد با شرایط خاص را یکی از اولویت‌های مسئولیت‌های اجتماعی خود قرار داده است.طرح ویژه‌‌ معافیت از کمیسیون را برای افراد دارای معلولیت، جانبازان، ایثارگران و خانواده‌‌ شهدا اجرا کرده است. علاوه بر این، به صورت دوره‌ای گروه‌های مختلف از جمله زنان سرپرست خانوار، بیماران خاص مانند بیماران مبتلا به هموفیلی و ام اس نیز از پرداخت کمیسیون معاف شدند.

https://pvst.ir/gco

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو