skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

قابلیت دایرکت هوشمند اینستاگرام به نوین‌هاب اضافه شد

۲۴ مهر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

نوین‌هاب از ویژگی جدید دایرکت هوشمند اینستاگرام رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی نوین‌هاب، ویژگی دایرکت هوشمند اینستاگرام به کاربران این امکان را می‌دهد که  دایرکت‌های خود را مدیریت کنند زمان خود را بهینه‌سازی کرده و فروش محصولات و خدمات خود را تقویت کنند.

نوین هاب، پلتفرم مدیریت شبکه‌های اجتماعی در آخرین به‌روزرسانی‌، قابلیت دایرکت هوشمند را به خدمات خود اضافه کرده است. این قابلیتبه کاربران، اینفلوئنسرها و فروشگاه‌های اینستاگرامی کمک می‌کند تا به سرعت و بدون نیاز به مداخله‌ی دستی، به پیام‌های مخاطبین خود در اینستاگرام پاسخ دهند.

ربات پاسخ‌دهی خودکار به این شکل است که باید کلمه یا عبارات مشخصی را تنظیم کنید که در صورت استفاده توسط کاربر در قسمت دایرکت اینستاگرام، به طور خودکار پیامی آماده یا یک فهرست از محصولات و خدمات شما برای او ارسال می‌شود. با بهره‌برداری از این امکان، مخاطبین حس می‌کنند که همواره کسی هست تا به آن‌ها راهنمایی کند و به سوالاتشان پاسخ دهد.

در بخش منوی پیام‌های دایرکت هم قابلیت اضافه کردن چندین دکمه به پیام‌های خصوصی اینستاگرام وجود دارد. زمانی که کاربر وارد بخش پیام‌ها می‌شود، این دکمه‌ها برایش قابل مشاهده است. توسط این دکمه‌ها، می‌توانید به کاربران لینک‌ها، مطالب، پرسش‌های متداول، توضیحات محصولات و خدمات و حتی امکان اتصال به پشتیبانی را ارائه کنید.

در بخش سوالات متداول، سوالات متداولی به صورت پیش فرض به کابر نمایش می‌دهد که کاربر به محض ورود به قسمت دایرکت آنها را مشاهده خواهد کرد. هنگامی که کاربرروی یک سوال مشخص کلیک می‌کند، پاسخ مرتبط با آن برایش ارسال می‌شود.

در بخش ساخت محصولات و خدمات هم اگر آیتم‌های متنوعی برای عرضه وجود داشته باشد، نوین هاب به کاربران این امکان را می‌دهد که این آیتم‌ها را به شکل یک لیست قابل دسترس در بخش دایرکت اینستاگرام خود نمایش دهد.

 

https://pvst.ir/g5f

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو