skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

زمان برگزاری گراف‌‌دی تغییر کرد

۱۵ مهر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

زمان برگزاری گراف‌‌دی تغییر کرد و به ۱۵ آبان ماه موکول شد.

به گزارش روابط عمومی رویداد گراف‌دی، کریمی دبیر این رویداد با اشاره به تغییر زمان برگزاری این رویداد گفت: با توجه به درخواست فعالان حوزه فناوری و ارتباطات به منظور فراهم شدن شرایط برای امکان حضوردر پنجمین رویداد گراف‌دی، شورای سیاست‌گذاری با مصوبه‌ای، زمان برگزاری این رویداد را به ۱۵  آبان ماه ۱۴۰۲ موکول کرد .
او با توضیح این مطلب که پنجمین رویداد گراف‌دی (گردهمایی روابط عمومی های اکوسیستم فناوری و اقتصادی ) با محوریت «مدیریت وجهه سازمان»، برگزار می‌شود، ادامه داد: در این رویداد، مدیران عامل، متخصصان و کنش‌گران فعال در حوزه‌های روابط عمومی و حوزه شهرت برند آخرین دستاوردها و تجارب موفق در عرصه مدیریت وجهه سازمانی را با حاضران در نشست به اشتراک خواهند گذاشت.
سعید کریمی با شاره به ارایه تندیس «گراف‌دی» تصریح کرد: در این دوره از رویداد نیز مدیران‌عامل شرکت‌های حوزه فناوری و اقتصادی که بیشترین تاثیرگذاری را در مدیریت وجهه سازمانی در همکاری با روابط عمومی خود داشته اند، تندیس مدیر اثرگذار را دریافت خواهند کرد.

دبیر رویداد گراف‌دی در خصوص ویژگی جدید رویداد پنجم گفت: در حاشیه این رویداد، دوره های تخصصی با محوریت ارائه تکنیک‌های عملیاتی در مدیریت وجهه سازمانی و در قالب ۶ دوره آموزشی با ارایه مدرک مورد تایید سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برگزار می‌شود.
او ادامه داد: این دوره‌ها با حضور اساتیدی نظیر دکتر یونس شکرخواه، دکتر امیرحسن موسوی، فرزانه بنی‌هاشم نژاد، دکتر شکری خانقاه و حسین قشمی با عنوان‌هایی نظیر «روابط عمومی و رسانه های نوظهور، حفاظت از شهرت برند با استفاده از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی، روابط عمومی قصه‌گو و قدرت داستان‌سرایی در ارتقای برند، مدریت تخریب و بحران‌های آسیب‌زا برای وجهه سازمانی و تعامل با حاکمیت با استفاده از روش‌های نوین ارتباطی برگزار می شود.

او تاکید کرد کرد: علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از جزییات نحوه حضور در ارزیابی و دوره‌های آموزشی به سایت www.grafday.ir مراجعه کنند، یا با دبیرخانه رویداد به شماره ۰۲۱۸۸۹۴۸۷۸۴ تماس بگیرند.

https://pvst.ir/g2v

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو