skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مدیرعامل همراه کارت تغییر کرد؛رعدی رفت، رشیدی آمد

سمانه سمیع تحریریه

۱۲ مهر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

مدیرعامل همراه کارت پس از ۲ سال تغییر کرد؛ محمد رشیدی جایگزین کاوه رعدی شد.

به گزارش پیوست، پس از تغییر مدیرعامل فینووا و مدیرعامل فینوتک، این بار هلدینگ ارتباط فردا تغییر دیگری را هم در مدیرعاملی یکی دیگر از شرکت‌های این هلدینگ رقم زده است. حالا پس از ۲ سال مدیرعامل همراه کارت هم تغییر کرد و پس از کاوه رعدی، محمد رشیدی مدیرعامل همراه کارت شده است. رشیدی در زمینه برنامه‌های آینده همراه کارت به پیوست می‌گوید: برای مدتی همراه کارت به دلایل مختلفی روندی معمولی و کند را طی کرده است. اما این اپلیکیشن نزدیک به ۲۰ میلیون کاربر دارد و همین موضوع نشان از پتانسیل بالای همراه کارت برای تدوین استراتژی‌های قدرتمند دارد.

طبق گفته مدیرعامل همراه کارت تمرکز فعلی همراه کارت، تمرکز روی سطح کیفی سرویس است تا همراه کارت به جایگاه خوب و سابق خود برگردد. او در این باره توضیح می‌دهد: می‌خواهیم  وارد فضاهای نوآوری شویم و بتوانیم بر اساس وضعیت اقتصادی و مالی افراد در حوزه تصمیم‌گیری‌های مالی و توانمندسازی به آنها کمک کنیم.

رشیدی ادامه می‌دهد: فقط نمی‌خواهیم از فضای کارت به کارت و همان سرویس‌های مرسوم فضای اپلیکیشن‌های فین‌تکی استفاده کنیم، بلکه به فکر ارائه سرویس‌های جدید هستیم تا فضای خدمات پرداختی و مالی بهتری را برای کاربرانمان رقم بزنیم. روی فضای توانمندسازی مالی و ارائه خدمات به کاربران هم در حال مذاکره با بازیگران ویژه‌ای در این صنعت هستیم و نقشه کاری خودمان را حدودا برای ۳ ساله آینده چیده‌ایم.

ورود به بازار سرمایه

مدیرعامل همراه کارت در زمینه ورود به بورس همراه کارت هم می‌گوید: روی ورود به بازار سرمایه متمرکز هستیم و حتی روی سرویس‌های جدید و پرتقاضایی با همکاری بازیگران دیگر حساب کرده‌ایم. در عین حال که کارمزد کارت‌به‌کارت می‌تواند به همراه‌کارت و سایر بازیگران اصلی کمک زیادی بکند، اما ما روی درآمد از کارمزد کارت به کارت حسابی باز نکرده‌ایم. بلکه فضاهای درآمدی جدیدی را هدف قرار داده‌ایم تا بتوانیم ضمن توسعه خدمات، درآمدهای پایدارتری را درون همراه‌کارت فراهم کنیم. ورود به اقیانوس قرمز سرویس‌های عمومی هیچ ارزش افزوده‌ای دیگر ندارد و روی بازارهای سوخته سرمایه‌گذاری نمی‌کنیم، هدف ما ورود به بازارهای جدید، ایجاد ارزش افزوده برای کاربران و ورود به فرابورس است.

زخم کاری

رشیدی در ادامه از چالش‌هایی که در این مدت با آن مواجه بوده صحبت می‌کند و می‌گوید: نه تنها در همراه کارت که به طور کل مشکل مهاجرت و منابع انسانی به شدت آزار دهنده شده است. استخدام نیروهای انسانی در شرایط فعلی سخت شده است و ما هم با این چالش مواجهیم.

او ادامه می‌دهد: البته از سوی دیگر ارتباط فردا و بانک آینده هم پشتوانه ما هستند و نگاه همراه کارت بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت اینهاست تا بتوانیم با شرکای استراتژیک خود ارتباط برقرار کنیم و فضای همکاری‌های مشترک را بیشتر مهیا کنیم. علاوه بر آن توسعه همکاری‌های استراتژیک نیز در برنامه‌ی ما قرار دارد. رشیدی در پایان می‌گوید: پتانسیل همراه کارت بسیار بالاست  و به اعتقاد من همراه کارت می‌‌تواند سرویس مالی و فین‌تکی نوآور و پایداری باشد.

محمد رشیدی قبل از مدیرعاملی همراه کارت، قائم مقام مدیرعامل دیجی‌پی در پرداخت و اپلیکیشن و معاونت عملیات دیجی‌پی را در پرونده کاری خود داشته است.

https://pvst.ir/g2d
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو