skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مدیرعامل بورس انرژی: تامین انرژی برای استخراج رمزارز از ظرفیت‌های بورس است

۱۰ مهر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بورس انرژی استخراج رمزارز

مدیرعامل بورس انرژی، تامین انرژی مورد نیاز صنعت استخراج رمزارز را به عنوان یکی از ظرفیت‌های بورس انرژی اعلام کرد.

فراهم شدن امکان استفاده از بورس انرژی برای صنعت استخراج رمزارزها چند ماهی است که به عنوان یک راه‌حل برای خاموشی‌ها و مشکلات انرژی این صنعت مطرح شده است. با این حال به نظر می‌رسد فعالان از این طرح استقبال نکرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مدیرعامل بورس انرژی، علی نقوی در مورد بازار برق سبز و بورس انرژی اعلام کرده: بازار برق سبز می‌تواند تامین کننده انرژی مورد نیاز صنایع در فصل‌هایی باشد که قطعی برق وجود دارد. همچنین سهامداران حقیقی با خرید این برق از طریق سبد گردان‌ها، می‌توانند در بازار برق سبز سرمایه‌گذاری کنند.

نقوی در مورد صنعت ماینینگ هم اعلام کرده، یکی دیگر از ظرفیت‌هایی که تالار برق سبز برای مصرف‌کنندگان دارد، تامین انرژی استخراج کنندگان رمزارز است. به این ترتیب استخراج کنندگان رمزارزی که دارای مجوز هستند، می‌توانند برق مورد نیاز خود را از طریق بورس انرژی تامین کنند.

مدیرعامل بورس انرژی در حالی از فراهم بودن امکان تامین انرژی مورد نیاز ماینرها از طریق بورس انرژی می‌گوید که علی بابک‌نیا، رئیس کارگروه ماینینگ انجمن بلاک‌چین در مصاحبه با پیوست گفت: هرچند بورس انرژی پتانسیل خوبی برای تامین انرژی مورد نیاز ماینرها را دارد، اما یکی از مهم‌ترین چالش‌های ماینینگ برای استفاده از تابلوی سبز بورس انرژی، کمبود عرضه است.

https://pvst.ir/g1z

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو