skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بایننس کسب‌وکار خود در روسیه را به فروش می‌رساند

تحریریه پیوست

۵ مهر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۰ مهر ۱۴۰۲

صرافی رمزارزی بایننس امروز چهارشنبه (۲۷ سپتامبر) اعلام کرد که کسب‌وکار خود در روسیه را به صرافی تازه‌تاسیس CommEX می‌فروشد. درنتیجه این اقدام، بزرگترین صرافی رمزارزی جهان پس از جنگ اوکراین به طور کامل از روسیه خارج می‌شود.

به گزارش پیوست به نقل از CNBC، این صرافی اطلاعات بیشتری درمورد مبلغ معامله منتشر نکرده است اما می‌گوید هیچ سهمی از فروش آینده نخواهد داشت و گزینه بازخرید سهام در این شرکت نیز وجود ندارد.

نواه پرلمان، رئیس بخش پیروی از قانون بایننس بدون اشاره به جنگ روسیه و اوکراین گفت: «با نگاهی به آینده می‌بینیم که فعالیت در روسیه با استراتژی پیروی از قانون بایننس هم‌خوانی ندارد.»

با این حال به گفته این شرکت دارایی کاربران روسی در امنیت کامل است و فرایند جامعی برای انتقال دارایی کاربران در نظر گرفته‌اند. روند خروج سرمایه ممکن است تا حدود یک سال زمان ببرد.

شرکت CommEX یک صرافی تازه‌تاسیس است که تنها از روز سه‌شنبه فعالیت خود را آغاز کرده و براساس اطلاعات وبسایت این شرکت، از سوی چندین فعال سرمایه‌گذاری جسورانه حمایت می‌شود.

بسیاری از شرکت‌های غربی پس از حمله روسیه به اوکراین از این کشور خارج شده و یا به فعالیت خود پایان داده‌اند. بایننس که در حال حاضر زیر ذره‌بین رگولاتور‌های آمریکایی قرار دارد چندین مرتبه به ارتباط پشت پرده و خدمات رسانی به روسیه، با وجود تحریم‌های آمریکا، متهم شده است.

https://pvst.ir/g24

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو