skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

رویداد مسیر موفقیت سیزدهم مهرماه برگزار خواهد شد

۵ مهر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

رویداد مسیر موفقیت، به منظور انتقال تجربه با سخنرانی برخی از مدیران باسابقه کشور برای علاقه‌مندان به توسعه فردی برگزار می‌شود.

بر اساس اعلام برگزارکنندگان این رویداد سیزدهم مهرماه از ساعت ۱۴ الی ۱۹ در اردوگاه شهید باهنر جمشیدیه تهران به صورت رایگان برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند تا دهم مهر ماه از طریق وب‌سایت adrinas.ir برای شرکت در آن ثبت‌نام کنند.

شهاب جوانمردی، مدیرعامل هلدینگ فناپ، سید حامد قنادپور، مدیرعامل تارا، طهماسب مظاهری، وزیر اسبق اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی و علی دیواندری، مدیرعامل سابق بانک ملت و پارسیان و استاد دانشکده مدیریت دانشگاه تهران از سخنرانان رویداد مسیر موفقیت خواهند بود.

همچنین پنل تخصصی این رویداد با حضور مریم قدس‌گلشن، مدیر کل فروش سازمانی جیرینگ به عنوان دبیر پنل، نیما نامداری، مدیرعامل کارنامه، محمدرضا رضایی‌نژاد، مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های گروه تعاونی پیشگامان، مهدی معصومی، بنیان‌گذار و مالک تلاونگ، باقر صمدی، معاون دیجیتال ایرانسل، فرزین فردیس، مدیرعامل سراوا و مارال میرزایی، مدرس دانشگاه به عنوان راهبر رویداد برگزار خواهد شد.

سخنرانان و شرکت‌کنندگان در رویداد مسیر موفقیت

این رویداد باهدف به اشتراک‌گذاری دانش و تجربیات مدیران در مسیر تعالی سازمان‌ها باتوجه به چالش‌های پیش‌رو هر سازمان در مسیر پیشرفت در تلاش است تا فرصت شبکه‌سازی برای شرکت‌کنندگان را فراهم آورد.

https://pvst.ir/g0x

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو