skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

رویداد «روز‌پروژه» با هدف تقویت ارتباط صنعت و نهادهای دانشگاهی برگزار شد

۳ مهر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شانزدهمین رویداد روز پروژه با حمایت دیجی‌پی در دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه تهران، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دیجی‌پی، شانزدهمین رویداد روز پروژه با حمایت دیجی‌پی در دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه تهران، برگزار شد. این رویداد که به همت شورای آموزش این دانشکده برگزار می‌شود، سازوکاری برای تعریف، انجام و ارزیابی مناسب‌­تر پروژه­‌های کارشناسی به همراه ایجاد فرصت برای دیده شدن دستاوردهای دانشجویان توسط جامعه، سرمایه‌‌گذاران، کارآفرینان و صنایع محتلف است.

در این رویداد پروژه‌های برگزیده کارشناسی در رشته‌های برق و کامپیوتر با موضوعات مختلف از به خدمت گرفتن هوش مصنوعی در صنعت، پزشکی و روان‌پزشکی گرفته تا دفع آفات کشاورزی به کمک میدان مغناطیسی، در معرض دید بازدیدکنندگان از صنایع مختلف، استادان دانشگاه و سایر مراجع علمی و فنی قرار گرفت.

تجربه ارایه دستاورها با هدف جلب همکاری صنعتی و اقتصادی و معرفی توانمندی­‌های دانشجویان به عنوان نیروهای متخصصی که در شرف ورود به بازار کار هستند، نیز از دیگر مزایای برگزاری این رویداد است. این رویداد همچنین با ایجاد فضای تشویقی و رقابت علمی-فنی در میان دانشجویان به افزایش پویایی و ارتقای روزافزون کیفیت پروژه‌های کارشناسی کمک می‌کند.

دیجی‌پی، با هدف تقویت ارتباط صنعت و نهادهای علمی و دانشگاهی و با در نظر قرار دادن مسئولیت‌های اجتماعی خود به عنوان حامی اصلی از این رویداد علمی حمایت کرده است.

https://pvst.ir/fz1

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو