skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کالج تپسل دوره ایمیل مارکتینگ و Microsoft Clarity برگزار می‌کند

۳ مهر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

کالج تپسل دوره ایمیل مارکتینگ و Microsoft Clarity برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی تپسل، کالج تپسل شرایطی را فراهم کرده است تا علاقه‌مندان واجد شرایط برای شرکت در دوره ایمیل مارکتینگ کالج تپسل  و Microsoft Clarity کمک هزینه آموزشی دریافت کنند یا به صورت رایگان در این دوره‌ها شرکت کنند.

کالج تپسل اخیرا فعالیت خود را برای برگزاری دوره‌های آموزشی در حوزه مارکتینگ آغاز کرده است؛ ایمیل  از موثرترین کانال‌های بازاریابی محسوب می‌شود که فرصتی برای ارائه ارزش و تعامل مستقیم را در صندوق ورودی مخاطبان فراهم می‌کند. این کانال بازاریابی بسیاری از مراحل ضروری مانند دریافت بازخورد، تکرار فروش، ایجاد وفاداری و ارائه محتوا به مصرف کننده را در بر می‌گیرد؛ بنابراین درک مؤلفه‌های ایمیل مارکتینگ موثر، امری ضروری است.

کالج تپسل قرار است از ۵ الی ۱۹ مهر ماه با تدریس نیما محمدحسنی، مشاور بازاریابی گروه ایران تلنت و مدیر مارکتینگ کوچینگ ایران تلنت دوره ایمیل مارکتینگ برگزار کنند. شرکت‌کنندگان در این دوره یاد خواهند گرفت که چگونه یک استراتژی بازاریابی ایمیلی متناسب با نیازهای کسب و کار خود طراحی و اجرا کنند.

دومین دوره کالج تپسل دوره آموزشی clarity است که قرار است از ۳ تا ۱۷ مهرماه برگزار شود. در این دوره آموزشی کالج تپسل، قرار است در مورد یکی از ابزارهای مهم رفتارشناسی کاربران به اسم Clarity صحبت شود.

این ابزار تحلیل رفتاری پیشرفته به استفاده‌کنندگان کمک می‌کند تعامل کاربر با وب سایت خود را درک کنند و با استفاده از ابزارهای تحلیل قوی Clarity، وب سایت خود را برای مشتریان و کسب و کار خود ارتقا دهند.

https://pvst.ir/fz0

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو