skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بلوبانک اعلام کرد همواره تابع مصوبات بانک مرکزی است

سمانه سمیع تحریریه

۳ مهر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بلو بانک سامان اعلام کرده است که کلیه اخبار و اطلاعات در مورد این نئوبانک تنها از طریق وب‌سایت یا کانال‌های رسمی آن در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود و هرگونه خبر یا وعده‌ای مبنی بر ارائه سود روزانه سپرده‌های بانکی با عددهایی خارج از مصوبه بانک‌ مرکزی، غیرقانونی و فاقد اعتبار است.

به گزارش پیوست مدتی است برخی از کلاهبرداران با استفاده از نام‌هایی شبیه به بانک‌های رسمی کشور اکانت جعلی برای بانک‌ها می‌سازند و اخباری دروغ و ساختگی را در این کانال‌ها نشر می‌دهند.

چنانکه اخیرا یک اکانت ساختگی با نامی شبیه به اکانت رسمی بلوبانک وعده ارائه سود دو برابری روزانه را به کاربران داده بود و با تصاویری جعلی از واریزی‌های این بانک، ادعا کرده بود در صورت واریز هر مبلغی روزانه دو برابر مبلغ را به کاربران باز می‌گرداند.

نمونه‌ای از اخبار کلاهبرداری‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی در رابطه با سودهای بانکی منتشر شده است.

این درحالی است که روابط عمومی بلوبانک سامان ضمن تکذیب این شایعه‌ها اعلام کرده است کلیه خدمات و سرویس‌های بلوبانک براساس قوانین نهاد‌‌های قانون‌گذار تنظیم و طراحی شده است و بلوبانک سامان هم مانند تمامی بانک‌های کشور در مواردی مانند نرخ سود سپرده، نرخ سود وام‌ها و غیره تابع مقررات مصوب و تعیین شده بانک مرکزی رفتار می‌کند. براین اساس هرگونه خبر یا وعده‌ای مبنی بر ارائه سود روزانه سپرده‌های بانکی با عددهایی خارج از مصوبه بانک‌ مرکزی، غیرقانونی و فاقد اعتبار است و تمامی اخبار و اطلاعات در مورد بلوبانک سامان اعم از برگزاری کمپین‌ها، ارائه سرویس‌های جدید و غیره تنها از طریق وب‌سایت یا کانال‌های رسمی بلو در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود.

بلوبانک سامان، استارت‌اپ حوزه نئوبانک ایران است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ آغاز کرده است.باز کردن رایگان حساب بانکی، سرویس بلوجونیور حساب بانکی مخصوص کودکان ۷ تا ۱۴ سال، ارائه وام سریع و آسان در کمتر از ۱۰ دقیقه و انتقال و پرداخت خودکار بخشی از مهم‌ترین قابلیت‌هایی است که تاکنون در دسترس کاربران بلو قرار گرفته است.

عنوان بلو در شبکه‌های‌ اجتماعی اینستاگرام و توییتر  blubank_com است و کاربران می‌توانند برای کسب‌ اطلاعات بیشتر از وب‌سایت این بانک استفاده کنند.

https://pvst.ir/fz3
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو