skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

شعبه خودرو۴۵ در مرکز خودرویی چیتگر افتتاح شد

۱ مهر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

بیست و ششمین شعبه خودرو۴۵ در مرکز خودرویی چیتگر، افتتاح شد.در این شعبه همانند سایر شعب خودرو۴۵ امکان پذیرش فروشندگان خودرو از طریق پلتفرم این شرکت وجود دارد و همچنین خدمت رسانی به فروشندگان حاضر در «جمعه بازار چیتگر» نیز فراهم شده است.

به گزارش روابط عمومی خودرو۴۵ در این شعبه با همکاری شهرداری تهران، علاوه بر فعالیت در جمعه بازارهای خودرویی چیتگر، سایر روزهای هفته نیز میزبان فروشندگان خودرو است.

احسان گائینی مدیر فروش خودرو۴۵ در این مراسم تاکید کرد: هدف از راه‌اندازی این شعبه و خدمات رسانی در مرکز خودرویی چیتگر، خلق ارزش برای مراجعین جمعه بازارهایی خودرویی است تا فضایی امن و آسان را برای معامله خودروها فراهم کنیم. بدین صورت که با افزایش شفافیت در شرایط خودرو و همچنین وجود شبکه گسترده‌ای از خریداران تایید شده، معامله خودرو را تسهیل کنیم.

از جمله مزایای جدید فروش ماشین با خودرو۴۵ برای حاضرین در جمعه بازارهای خودرویی، نمایش خودروی فروشنده از یک شهر به تمام نقاط ایران است. بدین صورت که مشتریان می‌توانند با ثبت درخواست فروش خودرو و مراجعه به یکی از شعب خودرو۴۵، ماشین خود را به شبکه خریداران تایید شده این شرکت نمایش دهند و در نهایت به بهترین قیمت همان روز به فروش برسانند.

او ادامه داد:  به زودی یک شعبه نیز در مرکز خودرویی شهید دوران ایجاد می‌شود که در این شعبه نیز امکان پذیرش خودروهای جمعه بازار وجود خواهد داشت و خدمات فروش در این دو مرکز جهت سرعت بخشیدن و تسهیل فروش خودرو در حال خدمات رسانی است.

گائینی با اشاره به اینکه در حال حاضر مدل فروش خودرو همچون روش خودرو45 در ایران مشابه ندارد، اظهار کرد: فروش خودرو با نوسانات موجود در بازار، کاری پر ریسک محسوب می‌شود که ما تلاش کردیم با تسهیل فرآیند فروش خودرو، تمام خدمات را به صورت یکجا به مشتریان ارائه دهیم.

مجموعه خودرو۴۵ در حال حاضر دارای بیست و شش شعبه در تهران و سایر شهرهاست. شعب این مجموعه در شهرهایی همچون، تهران (۱۰ شعبه)، البرز (۲ شعبه)، مشهد، تبریز، اصفهان، اهواز، شیراز (۲ شعبه)، آمل، بابل، ساری، قائم شهر، گرگان و یزد به صورت فعال در حال خدمات رسانی است. در راستای توسعه خدمات رسانی به فروشندگان خودرو در سطح کشور، شعب خودرو۴۵ تا پایان سال جاری رو به افزایش است.

آغاز فعالیت شعبه خودرو۴۵ در مرکز خرید و فروش چیتگر

فردین رحمان نژاد معاون توسعه بهره برداری و سرمایه گذاری شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر در آیین افتتاح و بهره برداری شعبه خودرو ۴۵ توضیح داد: امیدواریم شعبه بعدی این سامانه در مرکز خودرویی شهید دوران واقع در شرق تهران، به زودی افتتاح شود.

رحمان نژاد با اشاره به اهداف مشترک شرکت ساماندهی و سایت خودرو۴۵ مبنی بر دسترسی آسان ارزان و اینا شهروندان برای خرید و فروش خودرو ادامه داد: شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، در سال های اخیر خدمات خرید و فروش خودرو را در مساحتی حدود ۲۰ هکتار در مراکز شهید دوران و چیتگر و خاوران به صورت سنتی به شهروندان ارایه می‌دهد.

او با اشاره به روند هوشمندسازی ارابه خدمات به شهروندان در این دوره مدیریت شهری تصریح کرد: با این هدف، شرکت ساماندهی تصمیم گرفت به جای رقابت با بخش خصوصی، با به اشتراک گذاشتن ظرفیت‌ها سطح خدمات را بالا برده تا شهروندان از این موضوع منتفع شوند.در همین خصوص مکاتباتی با شرکت های فعال در این حوزه با بخش خصوصی انجام شد و یا برگزاری چندین جلسه و مذاکره حضوری، ارزیابی های لازم انجام گرفت و در نهایت زمینه همکاری با سایت خودرو۴۵ ایجاد شد.

https://pvst.ir/fyh

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو