skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پنجمین گردهمایی «گراف‌دی» با محوریت «مدیریت وجهه سازمانی» برگزار می‌شود

۲۲ شهریور ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پنجمین گردهمایی گراف‌دی (گردهمایی روابط‌عمومی‌های اکوسیستم فناوری و اقتصادی) با محوریت «مدیریت وجهه سازمانی» ۱۷ مهرماه ۱۴۰۲ برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی گراف‌دی در پنجمین رویداد گراف دی که ۱۷ مهرماه در مرکز همایش‌های اتاق بازرگانی ایران برگزار می‌شود، مدیران عامل شرکت‌های حوزه فناوری و اقتصادی که بیشترین تاثیر گذاری در مدیریت وجهه سازمانی در همکاری با روابط عمومی خود را داشته‌اند، تندیس مدیر برگزیده را دریافت خواهند کرد.

در این گردهمایی موضوعاتی چون مدیریت هوش مصنوعی در وجهه سازمانی نقش شبکه‌های اجتماعی در مدیریت وجهه سازمانی، مدیریت بحران و تاثیر آن بر وجهه سازمانی و تجربه‌های سنتی موجود در مدیریت وجهه سازمانی در قالب انتقال تجربه فعالان این بخش، ارائه خواهد شد.

در این رویداد که  با محوریت «مدیریت وجهه سازمان» برگزار می شود، مستندات متقاضیان حضور در این ارزیابی بررسی و بر اساس شاخص های تعریف شده، رتبه بندی صورت خواهد گرفت.از جمله شاخص های مددنظر در این بخش می توان به رهبری، شاخص های شهرت سازمانی، داشتن برنامه برندینگ داخلی(Enternal Branding) و ارسال مستندات مربوطه  و میزان اثربخشی روابط عمومی در توسعه بازار  و ذی‌نفعان اشاره کرد.

با توجه به اینکه معیار اصلی ارزیابی مدیران عامل، کیفیت عملکردی در تحقق اهداف سازمان در جهت مدیریت وجه سازمانی خواهد بود، ارزیابی «تندیس گراف‌دی» با حضور صاحب‌نظران این حوزه و با همکاری سازمان مردم نهاد “کانون کاربران ICT ” صورت خواهد گرفت.

علاقه‌مندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از جزییات نحوه حضور در ارزیابی به سایت www.grafday.ir مراجعه کنند یا با دبیرخانه رویداد با تلفن ۰۲۱۸۸۹۴۸۷۸۴ تماس بگیرند

چهارمین گردهمایی «گراف‌دی» هم  با شعار و محوریت «روابط عمومی معتمد، مدیریت مقتدر» ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ با ارزیابی و معرفی مدیران عامل ارتباط‌گرا برگزار شد و  از میان مستندات ارسالی از سوی ۲۵ شرکت، ۹ مدیر ارشد تندیس گراف دی را از آن خود کردند. وزیر جهاد کشاورزی، رییس پژوهشگاه ارتباطات، مدیرعامل شرکت‌های پاکسان، آسیاتک، زرین پال، اتاقک، بیمه سرمد و چهارگون به عنوان ۹ شرکت برگزیده انتخاب شدند.

 

https://pvst.ir/fx2

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو