skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بانک پاسارگاد از «زیپاد» حساب دیجیتال کودک و نوجوان رونمایی کرد

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۲ مهر ۱۴۰۲

بانک پاسارگاد از اپلیکیشن زیپاد حساب دیجیتال کودک و نوجوان رونمایی کرد.

کیدزی به‌عنوان زیست‌بوم جامع ارائه خدمات دیجیتال کودک و خانواده بانک پاسارگاد، با هدف ارائه خدمات مالی و دیجیتال به کودکان و نوجوانان، محصول زیپاد را در سبد محصولات خود و در بستر شهر هوشمند کیدزی توسعه داده است.

به گزارش روابط‌عمومی کیدزی، محصول زیپاد به‌عنوان درگاه افتتاح حساب کودک و نوجوان بانک پاسارگاد، این امکان را برای خانواده‌های ایرانی فراهم نموده است تا برای فرزندان ۷ تا ۱۸ سال خود با بهره‌مندی از اپلیکیشن زیپاد و انجام احرازهویت آنلاین، حساب‌دیجیتال افتتاح کنند.

این حساب‌دیجیتال دارای یک کارت‌ بانکی تمام عیار به نام زی‌کارت با طرح‌های متنوع ویژه کودکان و نوجوانان بوده و با بهره‌‌مندی از تمام امکانات بانکی توانسته است طعم استقلال مالی را برای افراد زیر ۱۸ سال به ارمغان بیاورد.

والدین با استفاده از اپلیکیشن زیپاد می‌توانند برای کودکان خود به صورت رایگان زی‌کارت دریافت نموده و برای زی‌کارت فرزند خود در خرید‌های حضوری و آنلاین سقف تراکنش مشخص کنند، همچنین با ایجاد کیف‌پول دیجیتال و قلک مجازی، مفاهیم سواد‌مالی و ارزش پس‌انداز را به کودکان خود آموزش دهند. بر اساس قوانین بانک مرکزی، انتقال وجه به کارت‌بانکی برای این گروه سنی، تنها از درگاه پرداخت و حساب‌های بانک پاسارگاد میسر است.

همچنین کودکان کمتر از پنج سال نیز می توانند از خدمات کیف‌پول دیجیتال و قلک مجازی زیپاد بهره‌مند شوند.حساب‌دیجیتال کودک و نوجوان پاسارگاد، زمینه را برای آشنایی با مفاهیم مالی فرزندان زیر ۱۸ سال فراهم می‌کند. محصول زیپاد، به کودکان و نوجوانان می‌آموزد که چگونه خرد‌‌ِمالی داشته و سرمایه خود را مدیریت کنند.

https://pvst.ir/fwl

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو