skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بیانیه اوکی اکسچنج: تعداد محدودی از عکس کاربران عمومی شده است

۱۲ شهریور ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بیانیه اوکی اکسچنج

پنج‌شنبه شب اخباری مبنی بر سرقت اطلاعات کاربران صرافی ارزدیجیتال ایرانی اوکی‌اکسچنج در بین اکانت‌های مختلف شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. با این حال صرافی اوکی اکسچنج در بیانیه‌ای عمومی شدن داده‌ها را تایید کرد اما دلیل این موضوع را اختلال از طرف تیم‌فنی خود اعلام و گفت تعداد بسیار محدودی از عکس کاربران عمومی شده است.

به گزارش پیوست، بسیاری از حساب‌های کاربری در روز پنج‌شنبه اعلام کردند اطلاعات کاربران صرافی ایرانی اوکی‌اکسچنج هک شده و این داده‌های حساس کاربران در حال انتشار در سطح اینترنت است. واکنش اوکی اکسچنج به این خبر در روز جمعه انتشار یک بیانیه بود.

در بیانیه اوکی‌اکسچنج انتشار تعداد محدودی از عکس کاربران را تایید کرد و دلیل این مشکل را عملیات جابجایی دیتابس تصاویر خود اعلام کرد که در این عملیات توسط تیم فنی اوکی‌اکسچنج اختلال رخ داده که منجر به عمومی شدن تصاویر شده است.

بیانیه اوکی اکسچنج
بیانیه اوکی اکسچنج

همچنین در این بیانیه اشاره شده این مشکل در بخش ارشیو عکس‌های هویتی کاربران قدیمی رخ داده است و آسیب‌پذیری متوجه سرمایه، معاملات یا دیگر بخش‌های حساب کاربران نیست.

صرافی اوکی اکس‌چنج در این بیانیه ضمن عذرخواهی از کاربران بابت کم‌کاری گفته است: تیم فنی اوکی اکسچنج با اقدام به موقع نسبت به جلوگیری این موضوع اقدام نموده است.

البته در مورد داده‌های منتشر شده کاربران در این بیانیه اوکی اکسچنج اعلام کرده است: هیچگونه دیتای حساسی از اوکی اکسچنج افشا نشده و تمام فرایندهای ورود به حساب کاربری و برداشت رمزارزی نیازمند تایید دو مرحلهای می باشد که به همین دلیل برای دارایی کاربران جای نگرانی نمی‌باشد.

https://pvst.ir/fuv

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو