skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

«بانا تلنت» با هوش مصنوعی به کشف مسیر شغلی کمک می‌‌کند

۱۱ شهریور ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شتابدهنده استعداد بانا از یک پلتفرم هوش‌مصنوعی رونمایی کرده که به افراد کمک می‌کند با شناخت بهتر خودشان، گزینه مناسب برای شغل آینده‌شان بر اساس علایق و استعدادهایشان را انتخاب کنند.

 به گزارش روابط عمومی شتابدهنده استعداد بانا، در دنیایی که شغل‌ها در حال تخصصی شدن هستند، خودشناسی و پیدا کردن شغل متناسب با شخصیت و استعدادهای افراد هر روز سخت‌تر از گذشته می‌شود. بانا به تازگی از یک پلتفرم هوشمند به نام «باناتلنت» رونمایی کرده که از فناوری هوش مصنوعی و پرسشنامه‌های معتبر جهانی برای کشف ماهیت افراد و پیشنهاد مسیر شغلی‌ مناسب استفاده می‌کند.

مونا ناصری،بنیانگذار و مدیرعامل شتابدهنده استعداد بانا در این رابطه می‌گوید: ما باور داریم که شغل‌ها، هدف نیستند. باناتلنت، با ترکیب روانشناسی و هوش مصنوعی، افراد را قادر می‌سازد تا مسیر شغلی مناسب خودشان را کشف کنند.

پلتفرم باناتلنت، با استفاده از هوش مصنوعی، داده های دریافت شده از افراد را با دقت تجزیه و تحلیل می‌کند و آنها را با یک پایگاه جامع موقعیت های شغلی، تطبیق می‌دهد. نتیجه این کار یک گزارش شخصی‌سازی شده و مبتنی بر داده‌ است که ۶ موقعیت شغلی برتر را که به بهترین وجه با ویژگی‌های شخصیتی فرد کاربر مطابقت دارند، نشان می‌دهد.

ترکیب فناوری و تفکر انسانی، شکاف بین افراد و مسیرهای شغلی ایده‌آل آنها را پر می‌کند. این کار دنیایی را ایجاد می کند که در آن افراد با خودشناسی و همسو شدن با تغییرات، مسیرهای شغلی تخصصی خودشان را شکل می دهند و به انتخاب گزینه مناسب می‌رسند.

https://pvst.ir/fub

یک دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو