skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پادرو و جابار تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

۶ شهریور ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تفاهم‌نامه همکاری پادرو و جابار امضا شد و کاربران پادرو به لاکر هوشمند جابار دسترسی پیدا کردند.

به گزارش روابط عمومی پادرو، تفاهم‌نامه همکاری جابار و پادرو برای دسترسی همه کاربران پادرولند به  لاکرهای هوشمند جابار منعقد شد. با امضای این قرارداد همه کاربران پادرولند، پادروپین و پادروشاپ می‌توانند از خدمات ویژه جمع‌آوری و تحویل مرسولات توسط لاکرهای جابار استفاده کنند.

پشوتن پورپزشک، مدیرعامل پادرو و رامین سمیع‌زاده مدیرعامل جابار در این جلسه با تبادل تفاهم‌نامه، توافق کردند تا امکانات ویژه جابار به خدمات متنوع پادرولند شامل ایجاد زیرساخت یکپارچه فروش آنلاین، ارائه خدمات لجستیک یکپارچه، دسترسی به لاکرهای هوشمند، پرداخت امن و امانی، خدمات ارسال اختصاصی و اعطای دستگاه‌های پرداخت اضافه شود.

جابار ارائه‌دهنده صندوق‌های هوشمند پستی در مکان‌های مشخص شهری است که از مرسولات پستی حفاظت و نگهداری می‌کند تا کاربران نهایی بتوانند در زمان و مکان دلخواه مرسوله خود را تحویل بگیرند.

پشوتن‌پورپزشک، مدیرعامل پادرو درباره شکل‌گیری این اکوسیستم می‌گوید:« پیوستن جابار به این اکوسیستم می‌تواند به‌عنوان یک امکان ویژه برای کسب‌وکارهای خرد و متوسط که نیازمند زمان و مکان منعطف برای تحویل سفارش‌های مشتریان هستند به شمار رود. جابار با پوشش خوبی که در شهر تهران برای شهروندان ایجاد می‌کند؛ می‌تواند به یک حلقه اتصال برای بهینه‌سازی خدمات لجستیکی و جابجایی مرسولات تبدیل شود.»

در حال حاضر ۹۷ لاکر هوشمند جابار در ۴۷ ایستگاه در سراسر ایران مستقر شده است؛ لاکرهای هوشمند جابار در اصل سیستم‌های خودکار و بدون نیاز به اپراتور هستند که امکان استفاده از آن‌ها در تمام مدت روز و حتی ایام تعطیل هم فراهم است. این یکی از مزایای اصلی لاکرهای هوشمند است که سیستم‌های پستی سنتی قادر به فراهم کردن آن نیستند.

رامین سمیع‌زاده مدیرعامل جابار نیز در حاشیه مراسم امضای این تفاهم‌نامه درباره همکاری با پادرو توضیح داد:«اتصال به شبکه‌ی پادرولند این فرصت را برای لاکرهای جابار ایجاد می‌کند تا بتواند میزبان بسته‌های پستی بیشتری از سمت کسب‌وکارهای خرد باشد. جابار در تهران، کرج، رشت، مشهد و کیش لاکرهای هوشمندی را برای استفاده کاربران خود طراحی و تامین کرده است، ما قصد داریم تا پایان سال بیش از ۲۰۰ لاکر را به شبکه‌ی جابار اضافه کنیم. ۷۰ درصد از این تعداد در شهر تهران توزیع خواهد شد.»

پورپزشک نیز به خدمات «تحویل خارج از خانه» به‌عنوان یک نیاز ضروری در زنجیره خدمات لجستیک ایران اشاره کرد و گفت:« بسیاری از شرکت‌های بزرگ در حوزه تجارت الکترونیک مثل آمازون یا ترندیول این خدمات را ارائه می‌کنند. شرکت‌های بزرگ پستی مثل DHL یا FedEx هم از لاکرهای هوشمند برای ارائه خدمت به کاربران خود استفاده می‌کنند. بنابراین حضور این سیستم برای تکمیل زنجیره لجستیک در ایران ضروری است و ما هم در پادرولند سعی داریم دسترسی به انواع خدمات را برای کاربران خود فراهم کنیم تا بتوانند بهترین کیفیت و تجربه از خرید آنلاین یا خدمات لجستیک را تجربه کنند.»

پادرولند تازه‌ترین حوزه کسب‌وکاری پادرو، یک اکوسیستم  یکپارچه برای اتصال فروش آفلاین به آنلاین است و هدف آن تسهیل و یکپاچه‌سازی تجربه فروش آفلاین و آنلاین برای فروشندگان خرد است.

https://pvst.ir/ft2

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو