skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

رویداد خانه هوشمند ایران در صنعت ساختمان برگزار می‌شود

۵ شهریور ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

اولین رویداد خانه هوشمند ایران «Iran home tech» با هدف آگاه‌سازی جامعه و برقراری ارتباط میان فعالان صنعت ساختمانی و تکنولوژی هوشمندسازی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رویداد خانه هوشمند ایران، گردهمایی تکنولوژی‌های ساختمانی تلفیقی از سیستم‌های ایمنی و امنیتی و همچنین امکان سبک زندگی متفاوت است و می‌تواند نگرشی متفاوت در ساختمان‌سازی‌های تجاری و مسکونی باشد. این رویداد در دو روز ۱۲ و ۱۳ شهریورماه ۱۴۰۲ در سالن همایش‌های رایزن برگزار می‌شود. ورود به این رویداد و شرکت در میزگرد‌های تخصصی آن برای عموم آزاد است و رایگان است.

تولیدکنندگان این حوزه بیشتر ازکشور‌های مختلف اروپایی هستند، البته برخی از شرکت‌های ایرانی هم به این بازار رقابتی وارد شده‌اند. براین اساس سه بخش برای این رویداد در نظر گرفته شده است.

در دو روز برگزاری این رویداد چهار میز گرد برگزار خواهد شد. «معماری پایدار، معماری هوشمند»، «سیاستگذاری ساختمان‌های آینده»، «چالش‌های بازاریابی خانه هوشمند از دیدگاه فروشنده و مشتری» و «راهکار‌های جامع و مدرن مدیریت ساختمان‌های بلندمرتبه هوشمند» ازجمله عناوینی هستند که قرار است با ایجاد طرح و چالش نتیجه‌ای مطلوب را در صنعت ساختمان‌سازی مدرن ایجاد کنند. این میزگرد‌ها با حضور متخصصانی مانند روزبه بیتا، صمد سلیمانزاده، علیرضا بندکدار، نوید آل یاسین، فرشید حسینی، و دیگر صاحب‌نظران حوزه ساختمان‌سازی، هوشمندسازی، معماری و فروش برگزار می‌شود.

در حاشیه این رویداد هم نمایشگاهی برپا خواهد شد، تا برخی از برند‌های حوزه صنعت ساختمان و هوشمندسازی به عنوان تولید‌کننده و وارد‌کننده، محصولات و عملکرد خود را به مخاطبان معرفی کنند.
درپایان طرح‌های برتر که پیشتر پروژه‌های خود را به بخش دبیرخانه رویداد ارسال کرده بودند معرفی خواهند شد. ۳۲ طرح در سایت iranhometech.ir ثبت شده است. از بین آن‌ها ۲۰ طرح به مرحله ارزیابی رسیدند و در نهایت قرار است در اختتامیه رویداد سه طرح برتر انتخاب شوند. طرح برتر به انتخاب هیأت داوران برنده ۵۰ میلیون تومان خواهد شد. طرح دوم به انتخاب مخاطبان اینستاگرام برگزیده می‌شود و به این طرح یک دستگاه سیستم صوتی «Rvlik۱۰» اهدا خواهد شد و به رتبه سوم لوح تقدیر اهدا می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه iranhometech.ir و سایت رویداد با همین آدرس مراجعه کنید.

https://pvst.ir/fsl

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو