skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

صدای پیوست

تحریریه پیوست

نسخه صوتی مروری بر ماهنامه پیوست شماره ۱۱۵ شهریور ۱۴۰۲

تحریریه پیوست

۴ شهریور ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مالیات الکترونیکی و ثبت صورت‌حساب شرکت‌های بزرگ و کوچک در سامانه سازمان امروز مالیاتی، موضوع تیتر یک شماره ۱۱۵ پیوست است که با توجه به نزدیکی و مهر ماه و پایان مهلت اتصال به این سامانه، از اهمیت زمانی هم برخوردار است. تیتر «داده‌های مالیاتی روی خط» برای پرونده مرتبط با این تیتر انتخاب شده است.

در این پرونده، گفت‌وگو با مدیرعامل یکی از شرکت‌های معتمد مالیاتی به همراه اظهار نظرهایی از سمت شرکت‌های نرم‌افزاری و گزارش‌های مختلفی درباره ابعاد این موضوع آماده است.

در فرم گزارش ماه، به مناسبت پایان دو سال وزارت عیسی زارع‌پور، مروری بر دستاوردها و تحقق وعده‌های او در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات داشته‌ایم و همچنین گزارش‌های دیگری درباره تغییر گفت‌وگو در دوره شبکه‌های اجتماعی و افزایش اختیارات مرکز ملی فضای مجازی در برنامه هفتم توسعه آمده است.

در بخش ناداستان گفت‌وگو با کتایون سپهری به همراه معرفی استارت‌آپ دکتر دکتر و شرکت مقداد آی‌تی آمده است.

بخش خدمت و تجارت نگاهی دارد به وضعیت پرداخت‌یاری‌ها و موضوع حساسیت‌برانگیز تجمیع وجوه و پس از آن گفت‌وگو با شرکت کاشف در زمینه امنیت بانکداری الکترونیکی، گفت‌وگو با معاون مرکز فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش و مقاله‌ای در زمینه انقلاب صنعتی چهارم آمده است.

در بخش رمز ارز نیز گزارش‌هایی درباره مشکلات حوزه تبادل رمز ارز در ایران، داده‌ها از منظر بلاک‌چین و معرفی بلاک‌چین زمینس آمده است.

در فرم حقوق فناوری، ابتدا به برخورد با برخی کسب‌وکارهای فضای مجازی در مرداد ماه امسال از منظر حقوقی توجه شده و پس از آن مزایا و معایب مهندسی معکوس نرم‌افزار بررسی شده است. در نهایت نیز به استفاده از ایموجی‌ها در روابط کاری از منظر حقوقی نگاه شده است.

فرم جهان نیز پرونده خود را به موضوع «فرهنگ طرد» و برخورد با افراد عادی و مشهور در شبکه‌های اجتماعی و اینترنت اختصاص داده است.

شما می‌توانید با گوش کردن به این شماره از رادیو پیوست از کلیات موضوعات مطرح شده در ماهنامه مطلع شوید و پس از آن مطالب و مقالات دلخواه خود را بخوانید. هم‌اکنون نسخه الکترونیکی شماره ۱۱۵ ماهنامه پیوست در دسترس است و نسخه کاغذی نیز منتشر شده است.

نسخه متنی شماره ۱۱۵ ماهنامه پیوست

https://pvst.ir/fra

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو