skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پرداخت مستقیم پیمان به یک میلیون کاربر فعال رسید

۳۱ مرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مدیرعامل فرابوم اعلام کرد پلتفرم برداشت مستقیم از حساب «پیمان» به یک میلیون کاربر فعال رسیده است.

به گزارش روابط عمومی فرابوم، در گردهمایی مدیران ارشد، سهام‌داران و اعضای هیات مدیره فرابوم، همایون محبوبی مدیرعامل فرابوم با ارائه گزارشی از عملکرد چهارساله شرکت از زمان تاسیس و تجربه ۱۰ ساله پلتفرم بوم در حوزه بانکداری باز، گفت: فرابوم از هفت سال گذشته و همگام با تحولات جهانی در حوزه روش‌های پرداخت مبتنی بر حساب، اقدام به ایجاد پلتفرم دایرکت‌دبیت در کشور کرد. به‌طوریکه هم‌اکنون این محصول با خلق ارزش برای کسب‌وکارهای ایرانی و کابر نهایی، ماهانه بیش از یک میلیون تراکنش برداشت مستقیم از حساب را از طریق یک میلیون کاربر فعال در بین پذیرندگان متصل به این محصول ثبت می‌کند.

محبوبی افزود: در حال حاضر ماهانه ۱۰ درصد به تعداد تراکنش‌ها و ماهانه هفت درصد به تعداد کاربران فعال در پلتفرم پیمان اضافه می‌شود. علاوه بر این هم‌اکنون این پلتفرم در بیش از ۷۰ درصد شبکه بانکی ایران امکان برداشت مستقیم را برای پذیرندگان فراهم کرده است.

در این جلسه، دغدغه‌ها و چالش‌های توسعه پلتفرمی بانکداری در کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مدیران ارشد سهامدار فرابوم، رفع موانع و کمک به توسعه پلتفرم بوم را در مجموعه بانک‌های خود مورد تاکید قرار دادند.

در این جلسه سیدولی‌الله فاطمی اردکانی مؤسس شرکت توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری نگین (توسن)، آرش بابایی مدیرعامل توسن، محمد فرجود مدیرعامل هلدینگ تفتا، احمد جعفری مدیرعامل گروه بهسازان فردا و محمدقاسم طاهری مدیرعامل شرکت رفاه اندیش سرمایه‌های انسانی صنعت و معدن به همراه اعضای هیات مدیره شرکت، به بحث و بررسی در خصوص موضوعات راهبردی و برنامه های آتی فرابوم پرداختند.

 

https://pvst.ir/fqc

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو