skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

درخواست وام از لندو در تیرماه به ۲ هزار میلیارد تومان رسید

۲۴ مرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مشتریان لندو در تیر ۱۴۰۲ بیش از ۲ هزار میلیارد تومان درخواست وام از ۱۰۵۰ شهر مختلف در سراسر کشور ثبت کرده و در همین ماه بیش از ۱۰۰ هزار کاربر جدید به لندو افزوده شده‌ است.

به گزارش روابط عمومی لندو، مشتریان لندو در تیر ۱۴۰۲ بیش از ۲ هزار میلیارد تومان درخواست وام از ۱۰۵۰ شهر مختلف در سراسر کشور ثبت کرده‌اند و در همین ماه بیش از ۱۰۰ هزار کاربر جدید به لندو افزوده شده‌ است. شاخص NPS لندو نیز بهبود ۳۵۷ درصدی نسبت به میانگین سال ۱۴۰۱ را تجربه کرده است.

لندو در دی ماه سال گذشته از «لندو کارت» رونمایی کرد.مشتریان با استفاده از لندو کارت می‌توانند از تمامی دستگاه‌های کارت‌خوان و درگاه‌های آنلاین، انواع کالا و خدمات را بدون هیچ محدودیتی خرید کنند.

در هشت ماه گذشته، لندو کارت علاوه بر اینکه رضایت مشتریان را به شکل قابل توجهی افزایش داد، باعث شد لندو رشدی اکیداً صعودی را در میزان درخواست وام، کاهش شکایات، بهبود سطح خدمات و بهبود ۳۵۷ درصدی شاخص NPS تجربه کند.

لندو سامانه لندتک ایرانی است که با بیش از ۷ سال سابقه فعالیت در ۳ سال گذشته، وام مورد نیاز مشتریان را با مشارکت بانک آینده به مشتریان خود ارائه کرده است. در لندو مشتریان می‌توانند تا ۲۰ میلیون تومان وام بانک آینده را به شکل یک «لندو کارت» دریافت کنند و با آن، بدون محدودیتی در انتخاب فروشگاه یا کالا و خدمات، خرید خود را انجام دهند. این وام به‌ صورت کاملا آنلاین و بدون نیاز به چک و ضامن ارائه می‌شود؛ به این معنی که افراد می‌توانند تمام مراحل دریافت وام شامل ثبت درخواست، افتتاح حساب، اعتبارسنجی، خرید سفته الکترونیکی و امضای آن را به صورت آنلاین و با یک گوشی موبایل انجام دهند.

با توجه به غیرحضوری بودن فرآیند وام لندو، امکان ارائه خدمات به تمام نقاط کشور هم وجود دارد و افراد می‌توانند در هر شهر و روستایی که ساکن هستند، حتی شهرهایی که بانک آینده شعبه ندارد هم وام این بانک را دریافت کنند.

https://pvst.ir/foh

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو