skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تعامل رسانه و روابط‌عمومی عامل رشد اکوسیستم

۲۳ مرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

علم ارتباطات یکی از اصلی‌ترین عواملی است که به تعامل روابط عمومی و رسانه کمک می‌کند و سبب رشد و توسعه اکوسیستم می شود. حسن نمکدوست، روزنامه‌نگار، غفلت از اخلاق در مسیر روابط‌ عمومی‌ها را مساله امروز حوزه رسانه خواند.

به گزارش روابط عمومی بن‌دافرآور، در رویداد پیوند تعامل رسانه و روابط عمومی، رضا کاظمی دینان، مدیر پیشکسوت حوزه روابط‌ عمومی از اهمیت ارتباط روابط عمومی، بازاریابی و تبلیغات به عنوان عناصر مکمل سخن گفت و خواستار توجه مدیران روابط عمومی به علم ارتباطات به عنوان راهکار ارتقای جایگاه کسب‌و‌کارها شد.

درادامه رویداد، حسن نمکدوست، روزنامه‌نگار، غفلت از اخلاق در مسیر روابط عمومی‌ها را مساله امروز حوزه رسانه خواند و یادآور شد که در نسل گذشته اساتید علم ارتباطات بر سازنده بودن روابط به جای تخریب آن تاکیده داشته اند.

در این مراسم نیز از تلاش‌های علی میرزا خانی سردبیر سابق روزنامه دنیای اقتصاد و سردبیر فعلی رسانه فردای اقتصاد تجلیل شد. علی میرزاخانی به مدت سه دهه در حوزه رسانه‌های اقتصادی کشور فعالیت کرد و تاثیر مهمی در رشد جایگاه رسانه‌ای داشته است.

در بخش پایانی این رویداد نیز پنل تخصصی تعامل میان رسانه و روابط عمومی برگزار شد که عاطفه موسوی، حسن عمیدی، مشاور رسانه و تبلیغات دلپذیر؛ فرزاد جشمیدی، روزنامه نگار و  مدیر روابط عمومی گلرنگ؛ بهزاد قبادی سردبیر خبرگزاری بازار، هوراد رنگچی، سرپرست ارتباطات پاکشو و حمیدرضا کاکاوند رئیس هیات مدیره شرکت تعاونی تامین نیاز صنایع آرایشی و بهداشتی به بیان نظرات خود پرداختند.

شرکت بن‌دا فرآور با نام تجاری بایولوئنس، مجموعه‌ای دانش‌بنیان و علم محور است که بزرگترین تولیدکننده آنزیم و پروبیوتیک در غرب آسیا محسوب می‌شود و در حوزه‌های تخصصی شوینده، لبنی، خوراک دام و طیور، مواد غذایی، نساجی، الکل و نشاسته به فعالیت مشغول است.

https://pvst.ir/fof

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو