skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کیف پول فرهنگیان کیپا به توسعه سواد مالی کمک می‌کند

۲۲ مرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

کیف پول فرهنگیان از فروردین امسال، توسط لندتک کیپا عرضه شده است و حتی کاربرانی که به گوشی هوشمند و نصب اپلیکیشن دسترسی ندارند هم می‌توانند با ساز و کارهای تعریف شده از این اعتبار استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی کیپا، کیف پول فرهنگیان از فروردین امسال، توسط لندتک کیپا عرضه شده است و این کیف پول اعتباری، راهکاری برای مدیریت مالی هوشمند و همچنین تامین نیازهای زندگی روزمره فرهنگیان مبتنی بر اعتبار است. صاحبان این کیف پول اعتباری برای استفاده از اعتبار خود، نیازی به ضامن، چک و سفته ندارند.

کیپا با توجه به این که بخشی از کاربران کیف پول فرهنگیان به گوشی هوشمند و امکان نصب اپلیکیشن دسترسی ندارند می‌توانند با ساز و کارهای تعریف شده از این اعتبار استفاده کنند.

«حمید قنبری»، مدیر مارکتینگ کیپا، در این باره می‌گوید: «تمایل بیشتر صاحبان کیف پول فرهنگیان در این چهار ماه، خرید از فروشگاه‌های (FMCG) محصولات تند مصرف روزمره بوده است. از همین رو کیپا با فروشگاه‌های زنجیره‌ای وال‌مارکت، رفاه، هایپرفامیلی، جانبو، هفت و دیلی مارکت قرارداد همکاری دارد.»

به گفته قنبری، یکی دیگر از حوزه‌هایی که فرهنگیان به عنوان دغدغه مطرح می‌کنند، خرید اقساطی لوازم خانگی است. در همین راستا کیپا به زودی از سرویس‌های جدید خود به منظور خرید اعتباری لوازم خانگی رونمایی خواهد کرد.

دسترسی و فعال‌سازی کیف پول فرهنگیان از طریق سایت و اپلیکیشن کیپا برای کاربران این کیف پول ممکن شده است. استفاده از این اعتبار برای فرهنگیان شامل بهره و کارمزد نمی‌شود و نیازی هم به ضامن ندارد. همین موضوع روند استفاده از اعتبار را به شکل قابل توجهی ساده کرده و بهره‌وری از آن بیشتر شده است.

اعتبار کیف پول فرهنگیان در تابستان سال ۱۴۰۲،  ماهیانه ۲.۵ میلیون تومان است.کاربران کیف پول فرهنگیان در صورت خرید اعتباری قبل از شانزدهم هر ماه، پایان همان ماه اقساط خود را پرداخت می‌کنند و اگر خرید اعتباری کاربران بعد از شانزدهم ماه انجام شود، اولین بازپرداخت پایان ماه بعد از حساب حقوق صاحب کیف پول انجام می شود. در صورتی هم که قبل از شانزدهم ماه با اعتبار کیپا خریدی انجام شود، اولین بازپرداخت پایان همان ماه انجام خواهد شد.

اقساط کیف پول فرهنگیان به طور خودکار از حساب حقوق فرهنگیان کسر می‌شود. این روش بر کاهش دغدغه فرهنگیان در مدیریت زمان پرداخت اقساط اثرگذاری قابل توجهی داشته و تاخیر یا فراموشی پرداخت را به حداقل رسانده است. مدیریت و کاهش نرخ نکول نیز از دیگر دستاوردهای پرداخت خودکار قسط از حساب حقوق افراد است.

https://pvst.ir/fo5

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو