skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سهام توسن تکنو عرضه اولیه شد

۱۶ مرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

عرضه اولیه و کشف قیمت فن‌افزار توسن(توسن تکنو) در بازار دوم فرابورس ایران انجام شد و هر سهم به قیمت ۱۳ هزار و ۷۸۰ ریال عرضه اولیه شد.

به گزارش پیوست، عرضه اولیه سهام توسعه فن‌افزار توسن(توسن تکنو) بعد از به تعویق افتادن به دلیل تعطیلی سراسری، امروز(دوشنبه ۱۶ مردادماه) در بازار دوم فرابورس ایران عرضه اولیه شد. در عرضه اولیه سهام توسعه فن‌افزار توسن تعداد صندوق‌های مشارکت کننده در مرحله اول (کشف قیمت) ۵۲ صندوق بود. بنا به قیمت کشف شده، هر سهم این نماد به قیمت ۱۳ هزار و ۷۸۰ ریال عرضه اولیه شد.

جزییات عرضه اولیه نماد فن‌افزار توسن

عرضه اولیه سهام توسعه فن‌افزار توسن با مشارکت‌کنندگان حقیقی در حدود ۱ میلیون و ۴۸۷ هزار کد و مشارکت‌کنندگان حقوقی نیز ۲ هزار و ۱۷۲ کد انجام شد. همچنین قیمت هر سهم در گزارش ارزش‌گذاری ۱۱ هزار و ۶۳۳ ریال تخمین زده شد که امروز هر سهم با قیمت ۱۳ هزار و ۷۸۰ ریال عرضه اولیه شد.

سهام این شرکت در تاریخ ۲۸ تیر ۱۴۰۱ توسط هیات پذیرش اوراق بهادار در بازار دوم فرابورس، پذیرفته شد و قرار است در ۲ مرحله عرضه شود. طبق اعلام فرابورس، تعداد کل سهام شرکت توسعه فن‌افزار توسن یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون سهم است که از این تعداد ۱۸۰ میلیون سهم، معادل ۱۲ درصد از کل سهام شرکت قابل عرضه است.

سهام شرکت توسن‌تکنو در مرحله اول، ۴ درصد از کل سهام شرکت، معادل ۶۰ میلیون سهم به سرمایه‌گذاران واجد شرایط از جمله صندوق‌های سرمایه‌گذاری سهامی و مختلط (به روش حراج) و در مرحله دوم، ۸ درصد از کل سهام شرکت، معادل ۱۲۰ میلیون سهم به سایر سرمایه‌گذاران (به روش قیمت ثابت) عرضه خواهد شد. حداکثر تعداد سهم قابل خریداری توسط هر کد معاملاتی در مرحله اول ۲ میلیون سهم است و حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی در مرحله دوم، ۳۰۰ سهم است.  در جلسه ارزش‌گذاری سهام این شرکت پیش‌بینی شد که درآمد توسن تکنو در سال مالی جاری به بیش از ۱۷۰۰ میلیارد تومان خواهد بود.

https://pvst.ir/fmq

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو