skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

معرفی شرکت‌های خرید اقساطی و دریافت وام اعتباری کالا

یگانه کربلایی نویسنده میهمان

۲۶ شهریور ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۶ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۷ شهریور ۱۴۰۲

شرکت‌های متنوعی برای خرید اعتباری کالا و خدمات، اعتبار در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. اغلب این شرکت‌ها به‌شکل آنلاین اعتبارسنجی می‌کنند و حتی نیاز به مراجعه حضوری ندارند. اگر به دنبال خرید قسطی کالا و خدمات هستید استفاده از وام‌های خرد شرکت‌های لندتک یا BNPL یکی از گزینه‌های سریع و کاربردی است.

یکی از جذاب‌ترین خدمات بانک‌ها در ایران برای عامه‌ مردم، وام‌ها یا تسهیلات بانکی هستند؛ اما این خدمت به ‌ویژه در مورد وام‌های با مبالغ کم، به‌ راحتی در دسترس عموم مردم قرار نمی‌گیرد. استارت‌آپ‌‌های لندتک به ‌دنبال حل همین مشکل هستند.

آنها با استفاده از فناوری‌هایی مانند هوش مصنوعی و کلان‌داده (بیگ‌دیتا)، به ‌جای بانک، نقش واسطه‌گری انتقال نقدینگی از طریق وام‌دهی را بر عهده می‌گیرند یا اینکه در کنار بانک قرار می‌گیرند تا به بانک برای مدیریت فرآیند اعتبارسنجی و تخصیص اعتبار کمک ‌کنند.

البته لندتک فقط مربوط به وام‌دهی به افراد نمی‌شود و شامل وام‌دهی به کسب‌وکارها هم می‌شود. این حوزه جزو حوزه‌هایی است که در ایران در چند سال اخیر مورد توجه قرار گرفته و استارت‌آپ‌هایی هم در آن فعال شده‌اند هنوز از نظر قوانین و مقررات، دچار چالش‌های جدی هستند.

خرید اقساطی کالا با دیجی شهر

دیجی‌شهر که وابسته به بانک شهر است تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان در قالب کیف پول به متقاضیان برای خرید اقساطی کالا اعتبار می‌دهد. مدارک مورد نیاز برای دریافت وام این شرکت، تصویر مجوز فعالیت، تصویر آخرین فیش حقوقی و معرفی‌نامه، تصاویر شناسنامه و کارت ملی و تصاویر مدارک محل اقامت است. نرخ سود این تسهیلات بسته به نوع وام متفاوت است.

نام شرکتحداکثر اعتبارنوع اعتبارحداکثر مدت بازپرداخت
دیجی شهر۲۰۰ میلیون تومانکیف پول۶۰ ماه

ازکی وام خرید اقساطی کالا

ازکی‌وام طرح‌های اعتباری مختلفی برای خرید کالا ارائه می‌کند و اقساط آن را می‌توان به صورت آنلاین یا چک پرداخت کرد. پس از ثبت نام و ورود به حساب، میزان اعتبار مورد نظر و تعداد اقساط را انتخاب می‌کنید. سپس فرم‌های اطلاعات هویتی را تکمیل کنید و وارد مرحله اعتبارسنجی شوید.

نام شرکتحداکثر اعتبارنوع اعتبارحداکثر مدت بازپرداخت
ازکی وام۷۵ میلیون تومانکیف پول۱۸ ماه

ایزی‌پی

ایزی‌پی وابسته به شرکت توسن است. تامین‌کننده اعتبار این شرکت بلوبانک است و نرخ سود اعتبار ۲۲ درصد عنوان شده که با نرخ موثر متفاوت است. پس از بارگذاری مدارک، وام‌گیرنده می‌تواند با اعتباری که دریافت می‌کند از بازارچه ایزی‌پی خرید کند.

نام شرکتحداکثر اعتبارنوع اعتبارحداکثر مدت بازپرداخت
ایزی‌پی۱۰۰ میلیون تومانکیف پول۲۴ ماه

وام نقدی بالون

سود اعلامی از سوی بالون برای اعتباری که به صورت کیف پول پرداخت می‌کند ۲۲ درصد عنوان شده است. با اعتباری که از سوی این شرکت اعطا می‌شود می‌توان از سایت‌هایی مانند تکنولایف و دیجی‌لند خرید کرد. وام نقدی بالون به حساب بلوبانک شما واریز خواهد شد و دریافت اعتبار از بالون بدون پیش‌پرداخت است.

نام شرکتحداکثر اعتبارنوع اعتبارحداکثر مدت بازپرداخت
بالون۵۰ میلیون تومانکیف پول۲۴ ماه

دریافت اعتبار از بای چک

میزان اعتباری که توسط بای‌ چک پرداخت می‌شود، نظر کارشناسان این شرکت تعیین می‌کند. اعتبار به صورت کارت نقدی ارائه می‌شود. بای‌چک خود را بزرگترین پلتفرم خرید اقساطی در ایران می‌نامد و مدعی است که برای دریافت تسهیلات این شرکت نیاز به چک و ضامن وجود ندارد.

سامانه بای چک پس از بررسی فرم ثبت‌نام و دریافت اطلاعات از شما شامل اطلاعات بانکی مانند معدل حساب، استعلام چک برگشتی، اطلاعات شغلی و غیره و بررسی آنها، در صورتیکه وضعیت اعتباری شما مناسب باشد، درخواست شما را تایید می‌کند.

فروشگاه با توجه به تاییدیه بای چک کالا یا خدمت خود را بنا به سقفی که بای چک از نظر اعتباری تعیین کرده است به صورت اقساط در اختیار شما قرار خواهد داد. در واقع بای چک در مورد نوع کالا و نحوه تحویل هیچگونه دخالتی ندارد و تنها عملیات اعتبارسنجی را انجام می‌دهد.

نام شرکتحداکثر اعتبارنوع اعتبارحداکثر مدت بازپرداخت
بای چک۱۵۰ میلیون تومانکارت نقدی۲۴ ماه

خرید قسطی از دیجیکالا با دیجی‌پی

با پنجاه میلیون تومان اعتباری که از دیجی‌پی دریافت می‌شود می‌توان از دیجی‌کالا خرید کرد. با داشتن چک صیادی و سفته الکترونیک می‌توان از دیجی‌پی اعتبار دریافت کرد.

خرید قسطی دیجی‌پی به کاربران واجد شرایط اجازه می‌دهد به کمک اعتبار اختصاص یافته در کیف پول خود، از دیجی‌کالا خرید و اقساط آن را ماهانه پرداخت کنند. بعد از اعتبارسنجی دیجی‌پی و همچنین بر اساس اعتبارسنجی بانکی، به تعدادی از کاربرانی که ثبت نام کرده‌اند امتیاز و اعتباری تخصیص داده می‌شود و متناسب با آن، کیف پول فروش اقساطی آنها شارژ خواهد شد.

نام شرکتحداکثر اعتبارنوع اعتبارحداکثر مدت بازپرداخت
دیجی پی۵۰ میلیون تومانکیف پول۱۸ ماه

خرید اعتباری با وام قسطا

وام قسطا در قالب یک کارت اعتباری عضو شتاب به عنوان قسطاکارت در اختیار متقاضی قرار می‌گیرد. قسطا یکی از شرکت‌های BNPL‌ است که ابتدا خرید خود را انجام می‌دهید و بعدا پول آن را در قالب قسط می‌پردازید.

وام قسطا در قالب یک کارت اعتباری عضو شتاب به نام قسطا کارت در اختیار شما قرار داده میشه. با این کارت میتونید از هر فروشگاه اینترنتی و غیر اینترنتی در سراسر کشور خرید کنید و هزینه‌اش رو بعداً بصورت اقساطی بپردازید.

نام شرکتحداکثر اعتبارنوع اعتبارحداکثر مدت بازپرداخت
قسطا۲۰ میلیون تومانکارت نقدی۱۲ ماه

خرید اعتباری از قسطی کلاب

خرید از قسطی کلاب نیاز به ضمانت چک یا سفته دارد. این مجموعه تلاش کرده است طرح‌های خرید اقساطی کالا را با شرایط مناسب مشتریان، اعم از کارمندان و بازنشستگان و شاغلین آزاد، از طریق همکاری با لیزینگ‌­های مطرح کشور و بانک‌ها، موسسات و تشکل‌های مالی معتبر با رعایت قوانین و استاندارهای لازم فراهم کند.

نام شرکتحداکثر اعتبارنوع اعتبارحداکثر مدت بازپرداخت
قسطی کلاب۱۵۰ میلیون تومانکارت نقدی۲۴ ماه

خرید اقساطی کالاهای دیجیتال با قسطیکو

قسطیکو امکان خرید قسطی کالاهای دیجیتال را فراهم می‌کند و استفاده از خدمات آن نیاز به داشتن دسته چک دارد.

کالاهایی که بصورت قسطی از طریق فروشگاه اقساطی قسطیکو امکان خرید دارند، کالاهای دیجیتال از قبیل گوشی موبایل، تبلت، لپ‌تاپ، کامپیوتر، دوربین دیجیتال، کنسول‌های بازی ایکس باکس، پلی استیشن، تلویزیون و سینمای خانگی هستند.

نام شرکتحداکثر اعتبارنوع اعتبارحداکثر مدت بازپرداخت
قسطیکو۱۰۰ میلیون تومانکارت نقدی۱۲ ماه

دریافت اعتبار از لندو

دریافت اعتبار از لندو نیاز به داشتن حساب در بانک آینده دارد که البته می‌توان به صورت آنلاین افتتاح کرد. اعتبارسنجی متقاضیان به صورت غیرحضوری انجام می‌شود. در لندو می‌تواند بدون چک و ضامن فقط با سفته، تا ۲۰ میلیون تومان خرید اقساطی داشته باشید.

نام شرکتحداکثر اعتبارنوع اعتبارحداکثر مدت بازپرداخت
لندو۲۰ میلیون تومانکیف پول۱۲ ماه

خرید اقساطی با والتا

والتا نیز امکان خرید اقساطی از فروشگاه‌های اینترنتی و غیراینترنتی را فراهم می‌کند چهار مرحله برای دریافت اعتبار وجود دارد. پس از اعتبار سنجی و تعیین نوع ضمانت، کاربر می‌تواند کیف اعتباری خود را فعال کند. والتا پلتفرم دریافت تسهیلات خرید کالا از لیزینگ ها به کمک درگاه پرداخت اعتباری است. علاوه بر تسهیلات، در والتا امکان سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه نیز فراهم شده است.

نام شرکتحداکثر اعتبارنوع اعتبارحداکثر مدت بازپرداخت
والتا۶۰ میلیون تومانکیف پول۱۸ ماه

 

https://pvst.ir/fxg
برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو