skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کتاب الکترونیکی «روابط عمومی مدرن» منتشر شد

۱۰ مرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

کتاب الکترونیکی «روابط عمومی مدرن» توسط تریبون منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی تریبون ایبوک «روابط عمومی مدرن» توسط تریبون منتشر شد. در این کتاب الکترونیکی، هر چیزی که باید از روابط عمومی مدرن دانسته شود تا ساخت تصویر بهتری از برند در ذهن مخاطبان با نمونه‌ها و مثال‌‎های ایرانی و خارجی توضیح داده شده است. همچنین برای افرادی که در ابتدای مسیر یادگیری روابط عمومی هستند، این ایبوک می‌تواند دید مناسبی از مسیر شغلی را در اختیار کاربران بگذارد.

این کتاب در سه سر فصل از پیدایش تا نقش پررنگ روابط عمومی مدرن در کسب و کارها، چرا و چگونه از روابط عمومی استفاده کنیم، ساختار تیم‌های روابط عمومی منتشر شده است.
در بخشی از این کتاب آمده است روابط عمومی مدرن در واقع هنر برقراری ارتباطاتی دوطرفه و تعاملی است کــه برای تصویر و شهرت برند، سودمند باشند. در واقع هدف اصلی روابط عمومی ایجاد ارتباط موثر با تمامی ذینفعـان اسـت و تلاش می‌کند کــه بــه کمک این رابطه، تصویر بهتری ازبرند بسازد. بــا نگاهی کلی، ذینفعان هـر برند بــه ۴ دسته اصلی تقسـیم می‌شــوند:کاربـران، کارمندان، سـرمایه‌گذاران و حکومت. روابط عمومی همواره در تلاش اسـت کـه ارتبـاط بهتـری بـا ایـن ۴ دسـته بسـازد و در واقـع روابط عمومی نقش پلـی دوطرفـه بـرای انتقـال صدای برند و ذی‌نفعان بـه یکدیگر اسـت.

نسخه کامل ایبوک روابط عمومی آنلاین

https://pvst.ir/flk

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو