skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دفتر داتین در اصفهان آغاز به کار کرد

۳۱ تیر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

داتین در راستای توسعه هم‌جانبه خود، همکاری با نیروهای متخصص و افزایش دسترسی‌ برابر به منابع و فرصت‌های شغلی در حوزه فناوری، دفتر جدید خود را در اصفهان افتتاح کرد.

به گزارش روابط عمومی داتین، داتین  بعد از تاسیس دفتر خود در مشهد، دفتری را در اصفهان تجهیز کرده و در نظر دارد این توسعه را براساس پتانسیل موجود در شهرهای مختلف کشور ادامه دهد.

محمد نژادصداقت، مدیرعامل داتین با بیان اینکه فراگیری در جمعیت یک سازمان، اساس رشد و پویایی است، گفت: «ما در داتین خود را متعهد می‌دانیم که موانع شغلی را تا جای ممکن از بین ببریم و شرایطی را فراهم کنیم تا افراد از مناطق مختلف با دیدگاه‌های متفاوت بتوانند به داتین بپیوندد و در کنار یکدیگر همکاری‌های بهتری را با هدف انجام کارهای بزرگتر برای مشتریان‌مان رقم بزنیم.»

عبور از محدودیت‌های جغرافیایی و تمرکززدایی از پایتخت، از اهداف داتین در سال‌های اخیر بوده تا با فراهم کردن این شرایط، فرصت‌های یادگیری، نگرش‌های گوناگون و توسعه‌های آتی در آن تقویت شود. در این راستا، داتین از چند سال پیش، جذب همکار از سراسر کشور را آغاز کرد و با عبور از محدودیت‌های جغرافیایی، همه متخصصان نرم‌افزار را از تمام ایران گرد هم جمع کرده است.

در این دفتر بیست نفر از همکاران داتین از تیم‌های توسعه محصول در آن مشغول به فعالیت هستند و بر اساس نیازهای توسعه‌ای داتین، جذب همکار در اصفهان پیش‌برده می‌شود. در آگهی‌های شغلی داتین از این پس نام اصفهان نیز به‌عنوان یکی از دفاتر فعال داتین ثبت می‌شود.

مراسم افتتاحیه این دفتر روز چهارشنبه ۲۱تیرماه در فضای کار اشتراکی آبی سفید برگزار شد.

https://pvst.ir/fho

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو