skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بانک شهر و ققنوس تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

۳۱ تیر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

هلدینگ فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک شهر و شرکت ققنوس در مسیر بلاکچین و دارایی‌های دیجیتال تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی ققنوس، هلدینگ فناوری اطلاعات بانک شهر و شرکت ققنوس، ۲۸ تیرماه ضمن عقد تفاهم نامه‌ به تبادل اطلاعات در راستای انجام پروژه‌های مختلف در آینده پرداختند.

علی نوری، مدیرعامل هلدینگ فناوری بانک شهر در این باره گفت: هم از سمت بانک شهر و هم از سمت شرکت ققنوس خوشبختانه این نگاه وجود دارد که پروژه‌های بزرگ و مهمی در حوزه فناوری اطلاعات، هر چه سریع‌تر اتفاق بیفتد.

در ادامه جلسه  حسام حبیب‌الله، معاون فناوری اطلاعات بانک شهر درباره نگاه بانک شهر به هلدینگ فناوری اطلاعات و این تفاهمنامه اعلام کرد: هلدینگ برای ما یک درگاه تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات است. این تفاهمنامه اول مسیر است و در تلاش هستیم تا ظرفیت‌های آن  را در کوتاه‌ترین زمان ممکن شکوفا کنیم. مطمئنم در پس این همکاری ارزش‌های مثبتی برای مشتریان ما فراهم می‌شود.

حسین اسلامی، رئیس هیئت مدیره شرکت ققنوس نیز درباره این تفاهمنامه گفت: با توجه به موقعیت بانک شهر در نظام بانکداری کشور خصوصا ارتباط با شهرداری، اجرای این تفاهمنامه تسهیل خواهد شد؛ خصوصا در بخش توکن‌سازی املاک، همکاری نتیجه‌بخشی خواهیم داشت.

او در رابطه با تکنولوژی بلاکچین و خدمات دیجیتال افزود: فرهنگ استفاده از خدمات دیجیتال در کشور ما درحال افزایش است؛ برخلاف کسب‌وکارهای سنتی، این صنعت P2P و ۲۴ ساعته است همچنین عدم محدودیت در انتقال و کاهش محدودیت‌های دیگر، بدنه جوان کشور که از این کاهش محدودیت‌ها استقبال می‌کند و این فناوری یک فناوری اعتمادزا است. اینجا هستیم زیرا این صنعت باید به یک فکر اقتصادی نیز متصل شود و بانک شهر اینجاست تا بازوی اقتصادی این پروژه‌ها باشد.

در انتهای این نشست نیز سعید احمدی پویا، مدیر عامل شرکت ققنوس با اشاره به صحبت‌های پیشین دکتر احمدی، مدیر عامل بانک شهر، راجع‌به تبدیل بانک شهر به یک بانک حرفه‌ای اعلام کرد: در کنار بانک شهر هستیم تا این امر محقق شود. با توجه به تطبیق‌پذیری با الزامات بانک مرکزی و رگولاتور که جز اصول بانک شهر است، می‌توانیم پروژه‌های بزرگی چون ریال دیجیتال و مولدسازی املاک بانک‌ها را با بانک شهر به نحو احسن، پیش ببریم.

این تفاهم نامه در راستای ارزش آفرینی ارتقا یافته در خدمات هلدینگ فناوری و اطلاعات بانک شهر از طریق همکاری نظام یافته و موثر با شرکت یکتا ققنوس پارس در ارتباط با بررسی نحوه ایجاد صندوق توسعه دیجیتال، نحوه ارائه سرویس برات و سفته الکترونیک، نحوه مشارکت در توسعه توکن املاک ، نحوه ارائه سرویس سجل، نحوه توکنایز دارایی های خاص شهرداری و بانک شهر، نحوه ارائه خدمات تامین مالی جمعی برای شهرداری و بررسی پروژه ریال دیجیتال بانک مرکزی منعقد گردید.

https://pvst.ir/fhh

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو