skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد، شرکت منتخب از نگاه مصرف‌کننده شد

۲۲ تیر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد به‌عنوان یکی از شرکت‌های فعال در صنعت پرداخت، برای دومین سال پیاپی در دو بخش پایانه‌‌های فروشگاهی و اپلیکیشن‌های پرداخت (اپلیکیشن پی‌پاد) تندیس زرین دریافت کرد.

به گزارش روابط‌عمومی و برندینگ فناپ، جشنواره برند محبوب به‌عنوان گسترده‌ترین رویداد محبوبیت برندها پس از یک دوره دوماهه نظرسنجی مردمی، روز چهارشنبه ۲۱ تیرماه به پایان رسید. در مراسم اختتامیه این جشنواره، برندهای محبوب براساس نتایج نظرسنجی انجام شده معرفی شدند و از مدیران آنها تقدیر به عمل آمد.

در این میان شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد به‌عنوان یکی از شرکت‌های فعال در صنعت پرداخت، برای دومین سال پیاپی در دو بخش پایانه‌‌های فروشگاهی و اپلیکیشن‌های پرداخت (اپلیکیشن پی‌پاد) تندیس زرین دریافت کرد.

در شرایط رقابتی کسب‌وکار امروزی، بی‌شک قدرت و جایگاه ویژه برند در ذهن مشتریان، یکی از مهمترین عوامل موفقیت شرکت‌ها در بازار به حساب می‌آید.

از همین رو جشنواره برند محبوب، بستری برای شناسایی برندهای محبوب در کشور فراهم‌آورده تا ضمن شناسایی برندهای خوشنام ایرانی توسط مردم، زمینه تقدیر از این برندها نیز مهیا شود.

در دهمین دوره این جشنواره، مصرف‌کنندگان به‌عنوان مهمترین داوران انتخاب برندهای محبوب، آراء خود را در ۱۰۰ گروه کالا و خدمات ثبت کردند.

در این جشنواره برندهای محبوب منتخب مردم، جایزه اصلی خود را از دست مصرف‌کنندگان دریافت کردند و این بزرگترین افتخاری است که یک برند می‌تواند در بازار کسب کند.

https://pvst.ir/few

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو