skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

هویت بصری جدید ابردراک رونمایی شد

۱۹ تیر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

ابردراک، استارت‌آپ فعال در زمینه زیرساخت سرویس‌های هوشند ابری در جهت ایجاد تجربه‌ای یکپارچه برای استفاده از راهکارهای این شرکت، از هویت بصری جدید خود رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی ابردراک، انتشار آمارهای اولیه از گزارش سالانه این شرکت حکایت از  رشد ۷۴ درصدی کاربران  و جهش ۵۰۰ درصدی در ظرفیت های زیرساخت ارایه خدمات دارد. به گفته سینا سلطانی مدیرعامل و یکی از هم‌بنیانگذاران این مجموعه، برای ایجاد یک تجربه کاربری یکپارچه بصری، ابردراک اقدام به ایجاد هویت بصری و الگوی جدید کرده‌ است و تلاش کرده در جهت ارائه فناوری‌های پیشرفته ابری و مشاوره‌های تخصصی به مشتریان، با استفاده درست از رنگ‌ها و المان‌های بصری پیشگام باشد.

علاوه بر هویت جدید که شامل ایجاد الگوی برند، بازطراحی لوگو، به‌روزرسانی پالت رنگی، فونت و دیگر فاکتورهای بصری می‌شود، ورژن اول وب‌سایت جدید ابردراک نیز که مبتنی بر هویت جدید است،‌ نیز رونمایی شده است.

سارا راد مدیر روابط عمومی و یکی دیگر از هم‌بنیانگذاران این شرکت در این زمینه گفت: تغییر، یک اصل ثابت در دنیای پویای ماست و ما درک می‌کنیم که به منظور رشد و جلب رضایت بیشتر مشتریان، باید همواره در این راه قدم برداریم. الگوی جدید ما که یکی از الگوهای ۱۲گانه است، “خردمند” نام دارد. انتخاب این الگو نشان‌دهنده خواست ما برای ارائه فناوری‌های پیشرفته ابری  و تلاش ما برای خلق ارزش در راستای تعهد مستمر به مشتریان است.

راد در ادامه اضافه کرد: پالت رنگی با دقت انتخاب شده است تا ارزش‌ها و آرمان‌های ما را نشان دهد. رنگ آبی و سبز منتخب، پایداری، قابل اعتماد بودن و هوشمندی را به نمایش می‌گذارند. لوگوی جدید نیز با تاکید بر ارزش‌های تعریف شده، ظاهری مدرن و پویا از این نام تجاری ارائه می‌دهد.

تغییرات هویت بصری ابردراک به لوگو و پالت رنگی محدود نمی‌شود و شاهد تغییر در سایر المان‌های بصری مانند فونت وآیکون‌ها، در کنار الگوهای گرافیکی با حال‌وهوای شبکه نیز هستیم که بر ارائه تجربه کاربری بهتر تاکید می‌کنند.

هدف واقعی از این تغییرات گسترده نمایش تعهد ابردراک در نوآوری، و تلاش برای بهبود تجربه کاربری است. به زودی در رویداد سالانه ابردراک در تهران ابعاد رشد این شرکت در بازار اینترنت کشور نیز اعلام می‌شود تا رسانه‌ها بیشتر با ابعاد تغییرات و جهش فنی رخ داده در ابردراک آشنا شوند.

ابردراک به عنوان یک شرکت دانش‌بنیان، چهار سال پیش در شهر شیراز فعالیت خود را آغاز کرده و در سال‌های گذشته توانسته  با ارائه راه‌کارهای ابری مانند شبکه توزیع محتوا (CDN)، امنیت ابری، سرور ابری، سرویس میزبانی ویدئو و پخش زنده، به نیازهای کاربرانش پاسخ دهد.

ابردراک همچنین، اخیرا سایت جدید پردازشی  این شرکت در شهر کرج و در دیتاسنتر پیام شاتل راه‌‌اندازی شد که به زودی اخبار رسمی آن در اختیار رسانه‌های قرار خواهد گرفت. این پاپ سایت تاثیر محسوسی روی ظرفیت ارائه سرویس‌های پردازشی مانند سرور ابری و فضای ذخیره سازی ابری، دراک خواهد داشت.

برای آشنایی بیشتر با هویت بصری جدید و خدمات ابردراک می‌توانید به وب‌سایت این شرکت  مراجعه کنید.

https://pvst.ir/fdp

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو