skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دیجی کالا رویداد «بازارگان، رویداد بازرگانان مدرن ایران» را برگزار کرد

۱۳ تیر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

اولین دوره «بازارگان، رویداد بازرگانان مدرن ایران» به میزبانی دیجی‌کالا و با حضور شرکای تجاری این شرکت در استان آذربایجان شرقی به منظور معرفی و ارائه امکانات و خدمات این شرکت برای توسعه تجارت الکترونیکی برگزار شد. دیجی کالا قرر است این رویداد را در استان‌های دیگر نیز برگزار کند.

به گزارش روابط عمومی دیجی‌کالا بیش از ۴۰۰ نفر از فروشندگان دیجی‌کالا در اولین گردهمایی «بازارگان، رویداد بازرگانان مدرن ایران» که در تبریز برگزار شده بود حضور داشتند، این رویداد به منظور معرفی و ارائه امکانات و خدمات این شرکت برای توسعه تجارت الکترونیکی برگزار شده بود.

حضور شش ساله تبریزی‌ها در عمر هشت ساله مارکتپلیس دیجی‌کالا و سهم ۷۳ درصدی استان آذربایجان شرقی از تنوع کالایی تنها بخشی از آمار و ارقامی بود که علی فدایی مدیرکل پلتفرم و بابک موحدی مدیر کل بازرگانی دیجی‌کالا در ارائه خود با عنوان «نگاهی به تجارت الکترونیکی در ایران و جهان» در بازارگان به آن پرداختند.
فدایی و موحدی با اشاره به فاصله چشمگیر ایران و جهان در تجارت الکترونیکی، به «دسترسی به مخاطبان»، «شبکه لجستیک یکپارچه»، «خدمات تبلیغاتی و محتوای» یکپارچه به عنوان مزایای فروش در بازارگاه آنلاین اشاره کردند و معرفی برخی از اقدامات آینده دیجی‌کالا از جمله توسعه انبارها و راه‌اندازی باشگاه فروشندگان از دیگر موضوعات مطرح شده از سوی ایشان بود که مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

«پیمان سیدی» مدیر بازاریابی دیجی‌کالا بیزینس هم در ارائه خود در «بازارگان» ضمن ارائه آماری از روند رو به رشد درآمدزایی و سودآوری آمازون بیزینس به معرفی امکانات پلتفرم فروش سازمانی (به صورت عمده) پرداخت و هدایای سازمانی، لوازم اداری و تحریر، لوازم پذیرایی، کالاهای سوپرمارکتی، کالاهای دیجیتال را به عنوان دسته‌بندی‌های کالایی مناسب برای فروش عمده سازمانی معرفی کرد.

«اتابک اکسون» سرپرست بازاریابی مگنت در بازارگان با اشاره به روند رو به رشد و جهانی فروش ویدئو محور، از قابلیت‌های این پلتفرم که به راحتی برای همه از طریق اپلیکیشن اصلی دیجی‌کالا در دسترس است گفت و کمپین سلراستارز را معرفی کرد. فروشندگان می‌توانند با انتشار ویدئو از محصولاتشان در این پلتفرم، ستاره فروشندگان شوند و هدایای ویژه‌ای از جمله شارژ اد سرویسز دریافت کنند.«ابراهیم خدام حسینی» از دیگر ارائه دهندگان در این گردهمایی بود که با اشاره به استانداردهای ضروری تولید محتوای تخصصی کالا برای حضور در فضای آنلاین، اقناع خریدار و فروش، خدمات کارخانه محتوا از جمله تولید ویدئو، عکاسی حرفه‌ای و محتوای متنی تخصصی را معرفی کرد.

در حاشیه این مراسم بیش از ۲۰ کارشناس و مدیر از واحدهای مختلف دیجی‌کالا در «گفت‌وگوی یک به یک»، به ارائه مشاوره‌های تخصصی در حوزه تجارت الکترونیک و فروش در بستر پلتفرم‌ها پرداختند.

https://pvst.ir/fbw

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو