skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

امکان خرید اقساطی از دیجی‌کالا برای دارندگان کارت اعتباری پیشگامان

۱۲ تیر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

دیجی‌پی، خرید اقساطی از دیجی‌کالا را برای دارندگان کارت اعتباری پیشگامان امکان‌پذیر کرد.

به گزارش روابط عمومی دیجی‌پی، بر اساس توافق انجام شده بین بانک ملی ایران و دیجی‌پی، دارندگان کارت اعتباری پیشگامان می‌توانند هنگام خرید از دیجی‌کالا پرداخت خود را به روش اقساطی انجام دهند. کاربران کارت اعتباری پیشگامان می‌توانند هنگام خرید از دیجی‌کالا در مرحله پرداخت گزینه پرداخت اقساطی را انتخاب کنند و در قسمت کارت‌های دیگر من، روی کارت اعتباری بانک ملی کلیک و اطلاعات کارت پیشگامان خود را کامل کنند. سپس هزینه خرید یا قسمتی از آن را با کارت اعتباری‌شان پرداخت و مبلغ خرید را طی چند قسط پرداخت کنند.

کارت اعتباری پیشگامان، یکی از خدمات بانک ملی برای دارندگان حساب‌های این بانک است که از طریق آن کاربران می‌توانند خریدهای خود را از فروشگاه‌های طرف قرارداد انجام دهند و به میزان اعتباری که مصرف کرده‌اند، اقساط خود را در سامانه پیشگامان پویا پرداخت کنند.

دریافت این کارت برای مشتریان بالای ۱۸ سال بانک ملی که دارای یکی از انواع حساب‌های قرض‌الحسنه جاری، پس‌انداز یا سرمایه‌گذاری کوتاه مدت باشند و چک برگشتی یا سابقه بدحسابی در نظام بانکی کشور نداشته باشند، امکان‌پذیر است.دیجی‌پی با ارائه این خدمات به توسعه روش‌های مدرن دسترسی به تسهیلات و اعتبار برای کاربران نهایی کمک می‌کند تا تعداد بیشتری از خریداران بتوانند در لحظه‌ی نیاز خریدهای خود را انجام دهند و امکان استفاده از پیشنهادها و فرصت‌های بیشتر خرید را به دست آورند.

https://pvst.ir/fbg

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو