skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

برگزاری آموزش «برنامه‌نویسی» ویژه کودکان در فیلیمومدرسه

۱۰ تیر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

آموزش «برنامه‌نویسی» ویژه کودکان در «فیلیمومدرسه» برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فیلیمو، «فیلیمومدرسه» علاوه بر تدریس دروس در پایه‌های مختلف آموزشی، دوره‌های مهارت آموزی ویژه تابستان برای کودکان تدارک دیده است. اسکراچ (برنامه‌نویسی) از دوره‌های پرکاربردی است که در مدارس اکثر کشورهای پیشرفته دنیا تدریس می‌شود که حالا امکان آموزش آن در «فیلیمومدرسه» مهیا شده است. با تماشای این دوره تصویری که به صورت کاملاً گرافیکی طراحی شده، توانایی حل مساله در بچه‌ها به میزان قابل توجهی تقویت می‌شود.

آشنایی بیشتر با دنیای تکنولوژی و درک آسان‌تر مفاهیمی چون هوش مصنوعی از دیگر مواردی است که با گذراندن این دوره اتفاق می‌افتد. پیشرفت درسی قابل توجه به خصوص در ریاضیات از نتایج دیگری است که تمرین برنامه‌نویسی برای بچه‌ها رقم می‌زند.

د آموزش برنامه‌نویسی در این‌دوره به دنبال ایجاد فضایی است که بدون ایجاد خستگی برای بچه‌ها در حین تماشای کارتون به آن‌ها این مهارت را بیاموزد، جریانی که باعث می‌شود تا به واسطه آن در آینده فرصت‌های شغلی مناسبی پیش روی این بچه‌ها قرار داشته باشد.

همچنین فیلیمومدرسه امکان ویژه‌ای را تدارک دیده که از طریق آن می‌توانید با ورود به سایت مدرسه فیلیمو (filimo.scool)   ۹۰ ثانیه اول تمام قسمت‌ها را به صورت رایگان تماشا کنید و اگر از روش تدریس به شیوه این مدرسه کمک‌آموزشی رضایت داشتید، با ارزان‌ترین قیمت موجود در بازار اشتراک تهیه کنید.

https://pvst.ir/fau

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو