skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

شماره جدید فصلنامه فناوری‌های مالی منتشر شد

۱۰ تیر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شماره جدید فصلنامه فناوری‌های مالی با موضوع «مدیریت منابع سازمانی» منتشر شد.

چهارمین شماره از فصلنامه فناوری‌های مالی با نگاهی تخصصی به مفهوم مدیریت منابع سازمانی منتشر شد. در این شماره، صاحب‌نظران و مدیران ارشد سازمان‌ها، مفهوم و کارایی استفاده‌ از ERP  را در سازمان‌ها مورد بررسی قرار داده‌اند.

شماره چهارم از فصلنامه تخصصی فناوری‌های مالی همانند شماره‌های پیشین، رنگ و بوی کتابی پژوهشی دارد و عموم مطالب آن با نگاهی پژوهشی سعی بر پاسخ به سوالات جاری سازمان‌ها و مدیران سازمان‌ها دارد و در آن تلاش شده تا علاوه بر تحلیل ترندهای مرتبط  با  ERP انواع چالش‌ها در پیاده‌سازی این راهکار نیز مورد بررسی و واکاوی قرار گیرد.

در شماره چهارم، نظر بیش از ۱۵ مدیر ارشد و متخصص درمورد سیستم نرم‌افزاریERP  و چالش‌های پیاده‌سازی آن در سازمان‌ها، گردآوری و در اختیار خوانندگان قرار گرفته است. در دو عنوان «رابطه فرایندها و مدل‌های کسب‌وکار بانک و بیمه» و «فرایندکاوی در صنعت مالی» به مفهوم فرایند در سازمان پرداخته شده و سپس با نگاهی تطبیقی و براساس نیاز کسب‌وکار، این راهکار سازمانی مورد تحلیل و واکاوی قرار گرفته است.

در این فصلنامه، روزبه زند، مدیر واحد راهکارهای سازمانی داتین در مقاله‌ای سعی کرده به نقش ERP در افزایش بهره‌وری و هدفمندی فرایندهای مالی بپردازد و مزایای آن را در سازمانی که ERP در آن پیاده‌سازی شده، تصویر کند. او همچنین به این پرسش پاسخ داده که برای رسیدن به ERP مطلوب چه گام‌هایی باید برداشته شود.

نظرات مدیرانی از شرکت گسترش فناوری‌های نوین بانک کشاورزی، چارگون، بیمه دی و غیره در این شماره نیز منعکس شده تا فضای فصلنامه حال و هوای ارائه تجربه مستقیم نیز به خود بگیرد و سبب شود مفهوم ERP براساس واقعیت و به‌منظور استفاده کارشناسان و متخصصان این حوزه، تشریح و تبیین شود.علاقه‌مندان می‌توانند آخرین شماره از فصلنامه فناوری مالی را از  این لینک دریافت کنند.

https://pvst.ir/fap

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو