skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

فناپ‌زیرساخت و گروه کسب و کارهای نوین «آن» تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

۷ تیر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

فناپ‌زیرساخت و گروه کسب و کارهای نوین «آن» برای اجرایی‌کردن پایلوت‌های اجرایی معدن هوشمند، تفاهم‌نامه اجرایی امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی گروه کسب و کارهای نوین آن امروز هفتم تیرماه با حضور ابراهیم جمیلی مدیر هلدینگ صنعتی و معدنی زرین و شهاب‌ جوانمردی مدیر عامل گروه فناپ تفاهم‌نامه‌ای میان گروه کسب و کارهای نوین آن و شرکت فناپ زیرساخت امضا شد. در این تفاهم‌نامه که به امضای مشکات اسدی مدیر عامل گروه آن از یک سو و آقای مهندس ایزدیار مدیرعامل شرکت فناپ زیرساخت رسید دو طرف بر همکاریِ موثر برای اجرایی‌کردن برنامه هوشمندسازی در معدن و صنایع معدنی تاکید کردند.

دو مجموعه آن و فناپ زیرساخت در پی برگزاری رویداد معدن هوشمند که بهار ۱۴۰۲ برگزار شد، فرآیند همکاری را آغاز کردند که شامل مذاکرات مالی و فنی، بازدیدهای صنعتی و در نهایت توافق بر سر گام‌های هوشمندسازی صنعت و امضای تفاهم‌نامه بوده است.

این تفاهم برای ایده‌پردازی، طراحی محصول اولیه، اجرای پایلوت و در نهایت توسعه بازار فناور‌ی‌های مرتبط با هوشمندسازی معدن و صنایع معدنی است. به گفته مشکات اسدی مدیر عامل گروه آن اهمیت این توافق شانس پیشبرد واقعی و عملیاتی پروژه هوشمندسازی را بالا می‌برد.

ابراهیم جمیلی مدیر گروه صنعتی و معدنی زرین هم در این رابطه گفت: ما همکاری با فناپ را از گام‌های واقع‌گرایانه و کوچک آغاز کردیم ولی چشم‌‌انداز ما بسیار بزرگتر است، ما ملی فکر می‌کنیم و امیدواریم وقتی ما اولین‌ گام‌ها را برمی‌داریم دیگر بازیگران و شرکای استراتژیک هم به ما بپیوندند. ما به دنبال توسعه همکاری‌ها و سرمایه‌گذاری‌های مشترک در این زمینه هستیم تا هم ارزش افزوده اقتصادی ایجاد کنیم و هم امیدی به جوانان و متخصصان ایرانی بدهیم.

شهاب جوانمردی نیز ضمن تاکید بر همکاری دوجانبه برای توسعه بازارِ محصولات و خدمت‌های مرتبط با هوشمندسازی صنعت به اندازه بازار معدن و صنایع معدنی و سهم آنها در تولید ناخالص داخلی اشاره کرد و گفت این بازار آنقدر به‌لحاظ فنی و مالی ظرفیت دارد که برای همه بازیگران کوچک و بزرگ در آن جای کار هست.  او تاکید کرد که باید آنقدر این زمین بازی را وسیع کرد که همه ظرفیت‌های آن بالفعل دربیاید تنها در این صورت است که هم ارزش اقتصادی آن تامین می‌شود و هم فرهنگ هوشمندسازی ترویج و تحکیم می‌شود.

https://pvst.ir/fa3

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو