skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

«رویداد اینوتکنیک» پروژه جدید شرکت ملی انفورماتیک و بانک مرکزی

۷ تیر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شرکت ملی انفورماتیک با همکاری بانک مرکزی سلسله رویدادهایی را با نام رویداد اینوتکنیک در خصوص حل مشکلات و مسائل مالی و اقتصادی کشور در چند دوره برگزار می‌کند که در این دوره‌ها از استارت‌آپ‌ها، دانش بنیان‌ها و مراکز پژوهشی دعوت به ایده‌پردازی و همکاری می‌شود.

جعفر مرتضویان، مدیر طرح و تحقیقات نوآوری شرکت ملی انفورماتیک درباره این پروژه گفت: تا پیش از این ظرفیت‌ها به داخل سازمان مرتبط بود ولی در ادامه از طریق این رویداد و رویدادهای بعد از این ما می‌خواهیم از ظرفیت‌های نوآورانه بیرونی در گروه انفورماتیک استفاده کنیم. در واقع گروه انفورماتیک که بازوی اجرایی بانک مرکزی است، عمده مسئولیتش حل‌و‌فصل مسائل این حوزه است. ما با بهره‌گیری از کمک‌های بیرونی می‌توانیم از این ظرفیت‌ها استفاده کنیم.

مرتضویان درباره رسالت رویداد اینوتکنیک گفت: رسالت این رویداد این است که فرصتی را فراهم کنیم که این مسائل را به‌طور دقیق و شفاف مدون کنیم و از طریق این رویداد به مخاطبان‌مان که عمدتا مراکز پژوهشی، نوآوران حقیقی یا حقوقی و کسانی که می‌توانند ایده‌پردازی کنند، بستر فعالیت بدهیم. معمولا مسائل رگولاتوری به‌دلیل تک بودنش در حوزه پولی در کشور ناشناخته است ولی ما سعی می‌کنیم این فرصت‌ها را فراهم کنیم تا بتوانیم از مخاطبان این رویداد برای راه‌حل‌هایشان استفاده کنیم.

او با اشاره به این نکته که ایده‌ها می‌تواند به حل مسائل کشور در حوزه مالی کمک کند ادامه داد: این رویداد در صنعت بانکداری می‌تواند مسائل حوزه پولی کشور را در بخش رگولاتوری یعنی بانک مرکزی و در بخش بازیگران عامل یعنی شبکه‌های بانکی و فعالان حوزه صنعت پرداخت حل کند. این رویداد می‌تواند مسائل و مشکلات را تطبیق و تحیل کند و از طریق استیج این رویداد این مسائل به جامعه مخاطب منعکس شود.

او درباره زمان اجرایی رویدادها گفت: در مرحله اول موضوع مطرح و به مخاطبان اعلام می‌شد که اگر ایده و نظری دارند عنوان کنند، در مقطع دوم که آبان ماه خواهد بود، ما مرحله رونمایی از طرح‌های ممتاز و معتبری که از جانب هیئت علمی رویداد منتخب شدند را اعلام و از آنها حمایت می‌کنیم تا به محصول و خدمات مشخص تبدیل شوند.

https://pvst.ir/fa4

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو