skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

فناوری

تحریریه پیوست

رویداد برنامه‌نویسی CS50 تهران ۲۳ تیرماه برگزار می‌شود

تحریریه پیوست

۷ تیر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۱ تیر ۱۴۰۲

رویداد برنامه‌نویسی CS50 تهران تیر ماه امسال به همت شتابدهنده جهش و به صورت رایگان برگزار می‌شود.

به گزارش پیوست، حسن قلیچ‌خانی، عضو تیم برگزاری این CS50 Tehran در نشست خبری این رویداد که در حاشیه نمایشگاه الکامپ برگزار شد گفت: امسال برای اولین بار این دوره رایگان برگزار می‌شود. این دوره بزرگترین دوره آموزشی کشور است و پس از آن بزرگترین هکاتون کشور را برگزار می‌کنیم که در آن دانشجویان روی پروژه‌هایی که از دل چالش‌های واقعی شرکت‌ها بیرون آمده‌اند کار می‌کنند.

او ادامه داد: بعد از هکاتون دانشجویان پروژه‌های شخصی‌شان را ارائه می‌دهند. این نمایشگاه می‌تواند به نوعی نمایشگاه کار نیز باشد و شرکت‌های مختلف می‌توانند نیروهای خود را از این نمایشگاه جذب کنند. افرادی که در این دوره شرکت می‌کنند به صورت اصولی و استاندارد برنامه‌نویسی را می‌آموزند. متقاضیان می‌توانند از طریق سایت Cs50xtehran.ir به صورت رایگان ثبت‌نام کنند.

مهلت ثبت‌نام این رویداد تا ۱۵ تیر ماه است و ۲۳ تیر ماه نیز برگزار می‌شود. همچنین حضور در کلاس‌ها، هکاتون و نمایشگاه الزامی نیست و به گفته برگزارکنندگان این رویداد، پروژ‌ها در سایت دانشگاه هاروارد آپلود می‌شود و مدرک نهایی نیز از این دانشگاه صادر خواهد شد.

کاوه گودرزی، مدیرعامل جهش در این رابطه گفت: اتفاق ویژه‌ای در ایران رخ داده است. چالش‌های واقعی حوزه هوش مصنوعی کشور در این رویداد بررسی می‌شوند. ممکن است افراد با دیدگاه آموزش وارد دوره شوند اما پس از چهار ماه با پیشنهادهای جذب سرمایه مواجه می‌شوند.

سینا فایضی، عضو تیم برگزاریظ‍ نیز بیان کرد: تا به امروز حدود ۲۰ هزار نفر ثبت‌نام کرده‌اند و طبق آمارها این دوره بزرگترین دوره آموزشی‌ای است که برگزار می‌شود. تمام افرادی که در این فعالیت درگیر بودند داوطلبانه و خالصانه در این فعالیت شرکت کردند. تمام این افراد دغدغه پیشرفت و آموزش کشور را داشتند.

پوریا حداد، یکی دیگر از اعضای تیم برگزاری نیز گفت: دوره‌ای که در حال برگزاری است از دوره‌های دانشگاه هاروارد است. مباحثی از هوش مصنوعی آموزش داده می‌شود که افراد بعد از آن میتوانند انتخاب کنند وارد چه حوزه‌ای شوند. در واقع می‌‌توانند مهندس‌های ماشین لرنینگ آینده باشند.

https://pvst.ir/fa6

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو