skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

استوری به تلگرام اضافه می‌شود

۶ تیر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تلگرام قصد دارد به زودی قابلیت انتشار استوری را به پلتفرم خود اضافه کند. پس از مدت‌ها این اولین باری است که پاول دورف از شرکت متا کپی‌برداری می‌کند.

به گزارش پیوست، دورف در کانال تلگرامی خود گفت پس از درخواست مکرر کاربران و با اینکه در ابتدا با چنین قابلیتی مخالف بودند، به زودی استوری به تلگرام اضافه می‌شود.

تلگرامی که مدت‌هاست به دلیل کپی‌برداری از قابلیت‌های قدیمی خود به واتس‌اپ طعنه می‌زند این بار در وضعیت عکس قرار است یکی از قابلیت‌های محبوب پلتفرم‌های متا را به سبک و سیاق خود اجرا کند. گفتنی است قابلیت استوری اولین بار سال ۲۰۱۳ در اسنپ‌چت عرضه شد و سپس در اینستاگرام به شهرت بیشتری دست پیدا کرد.

بر اساس پست تلگرامی دورف، قابلیت استوری تلگرام به شما اجازه می‌دهد همانند تصویر پروفایل، امکان مشاهده استوری را نیز به لیست مخاطبان یا لیست کوچک‌تری از دوستان نزدیک محدود کنید. افزون بر این با اضافه کردن افراد به لیست سیاه، آنها دیگر امکان مشاهده استوری شما را نخواهند داشت.

یکی دیگر از تفاوت‌های مهم استورهای تلگرامی با محصولات متا امکان زمان‌بندی آنهاست. برخلاف اینستاگرام یا واتس‌اپ، شما می‌توانید تاریخ انقضای استوری‌های تلگرامی را ۶، ۱۲، ۲۴ یا ۴۸ ساعت تعیین کنید.

افزون بر این، استوری‌های تلگرامی از انتشار محتوای همزمان از هر دو دوربین (جلو و پشت) پشتیبانی می‌کنند و برای توضیحات بیشتر می‌توانید به آن متنی نیز اضافه کنید.

دورف می‌گوید از آنجا که امکان ذخیره استوری در صفحه پروفایل شما وجود دارد، این قابلیت به ویژه برای کانال‌های تلگرامی مفید است و دسترسی به مخاطبان بیشتری را برای کانال‌ها امکان‌پذیر می‌کند. تلگرام با اضافه کردن این قابلیت گام دیگری به سمت تبدیل شدن به یک شبکه اجتماعی برمی‌دارد.

بنا بر پست تلگرامی دورف، این قابلیت در آخرین مراحل آزمایشی است و اوایل ماه جولای در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

https://pvst.ir/f9b

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو