skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

رونمایی از طرح‌های وام خرید، ترنج و میعاد ایرانیان در رویداد داپ‌اپ

۲۳ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

سومین سالگرد داپ‌اپ با موضوع رونمایی از سرویس ویژه محصولات و خدمات در حوزه فین‌تک و با حضور مدیران اکوسیستم نوآوری، فناوری و فین‌تکی ایران برگزار شد.

به گزارش پیوست، داپ‌اپ در این مراسم سرویس‌ها و خدمات قبلی خود را معرفی کرد؛ وام خرید بلندمدت، طرح اعتبار خرید، اعتبار خرید افزایشی و پاداش نقدی خرید، بخشی از خدمات اپلیکیشن داپ‌اَپ است. همچنین در این مراسم از سه سرویس دیگر این اپلیکیشن رونمایی شد. طرح وام خرید، طرح ترنج و طرح میعاد ایرانیان سه سرویس جدید داپ‌اپ را تشکیل می‌دهند.

در ابتدای مراسم پلتفرم داپ‌اپ، سرویس‌های این پلتفرم توسط علی جواهرچیان، رئیس هیئت‌مدیره داپ‌اپ و سجاد شفی‌زاده، مدیر فنی داپ‌اپ معرفی شدند. سجاد شفی‌زاده مدیر فنی داپ‌اپ در سخنرانی ابتدایی خود تو.ضیح داد که داپ‌اَپ در حال حاضر یک پلتفرم فین‌تک سه‌وجه  PayTech، LendTech و WealthTech است درحالی که در ابتدا یک پلتفرم بازگشت نقدی بود و بعد از آن با توجه به بازخوردها سیر تکاملی فعلی را در پیش گرفت.

به گفته شفی‌زاده مدل توسعه داپ‌اپ بر پایه دیتا و اطلاعات است. او توضیح داد که هر محصول جدید را در مقیاس کوچک‌تر در جامعه کاربران داپ‌اپ تست می‌کنیم و در صورت بازخورد مناسب آن را اجرا می‌کنیم. به گفته او داپ‌اپ در حال حاضر با چهار شرکت پی‌اس‌پی به‌پرداخت ملت، تجارت الکترونیک پارسیان، سامان‌کیش و سداد همکاری می‌کند.

مدیر فنی داپ‌اپ در ادامه سخنرانی خود به معرفی خدمات جدید داپ‌اپ پرداخت. طرح ترنج یکی از خدمات جدید این پلتفرم است. طبق توضیحات شفی‌زاده، داپ‌اپ دارای چهار مدل اعتباردهی است. مدل طرح ترنج بی‌ان‌پی‌ال است و یکی از مزایای این طرح این است که خود مرچنت‌ها تأمین سرمایه مورد نیاز را انجام می‌دهند.

طرح وام‌های خرید داپ‌اپ طرح جدید دیگر داپ‌اپ است که تأمین سرمایه آن برعهده همین پلتفرم است. این طرح دارای دوره بازپرداخت ۶، ۹ و ۱۲ماهه است. سقف وام این طرح ۳۰ میلیون تومان است که در موارد خاص تا ۵۰ میلیون تومان هم قابل افزایش است.

طرح میعاد سرویس جدید دیگر داپ‌اَپ است که با هدف کمک به توسعه کسب‌وکارها طراحی شده است. مدل اعطای اعتبار به این صورت است که کاربران در یک نقطه با مبلغ پنج میلیون تومان به این طرح ورود می‌کنند و تا یک سال اقساط این اعتبار نقدی را با سود یک درصد به صورت روزانه بازپرداخت می‌کنند. بعد از یک سال اعتبار نقدی دریافتی مجدداً ۱۰برابر می‌شود و به ۵۰ میلیون تومان می‌رسد و همین روند تا چهار سال ادامه دارد.

داپ‌اَپ در سومین حوزه فعالیت خود، خدماتی را با عنوان طرح اعتبار خرید افزایشی ارائه می‌دهد. مهم‌ترین مزایای این طرح، امکان دریافت اعتبار افزایشی ماهانه تا ۱۳% موجودی کیف پول، افزایش قدرت خرید مشتریان و اختصاص مزایای مختلف از طریق عضویت در یکی از سطوح طرح (طلایی، نقره‌ای و برنزی) است.

https://pvst.ir/f4j

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو