skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

افزایش تسهیلات بدون ضامن و چک و سفته ویپاد، تا ۱۵ میلیون تومان

۲۲ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ویپاد سقف تسهیلات خود را تا ۱۵ میلیون تومان افزایش داده است.

به گزارش روابط عمومی ویپاد، ویپاد سقف تسهیلات خود را تا رقم ۱۵ میلیون تومان افزایش داده و کاربران می‌توانند با دریافت این مبلغ، بازپرداخت آن را در بازه زمانی ۱ تا ۶ ماهه انجام دهند. با توجه به فعال شدن پلکانی تسهیلات پشتوانه، کاربرانی که تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی را دریافت و در موعد مقرر تسویه کرده باشند، می‌توانند با مراجعه به «حساب پشتوانه»، نسبت به ثبت درخواست تسهیلات بدون ضامن و وثیقه ۱۵ میلیون تومانی اقدام کنند.

اولین قدم برای دریافت تسهیلات بدون ضامن ویپاد، برای کاربران نصب اپلیکیشن است. پس از آن، باید حساب دیجیتال افتتاح کنند و با دریافت کارت بانکی، می‌توانند برای درخواست وام در ویپاد اقدام کنند. پس، به صفحه «حساب پشتوانه» رفته و با انتخاب مبلغ تسهیلات و تایید قرارداد، اعتبارسنجی شوند. نهایتا با نداشتن چک برگشتی و بدهی بانکی، کاربران می‌توانند از مبلغ ۱ تا ۱۵ میلیون وام روی ویپاد دریافت کنند.

ویپاد، بانک دیجیتال به‌اعتبار بانک پاسارگاد است که توسط شرکت داتین و با هدف توسعه فراگیری مالی طراحی و راه‌اندازی شده است. ویپاد این امکان را در اختیار تمام هم‌وطنان قرار داده تا کاملا آنلاین، علاوه‌بر خدمات پایه بانک پاسارگاد، از خدمات اختصاصی ویپاد مثل گرفتن وام بدون ضامن و وثیقه نیز بهره‌مند شوند.برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت ویپاد بروید.

https://pvst.ir/f41

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو