skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ششمین دوره «لیگ اینترنت اشیای ایران» برگزار می‌شود

۲۱ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

ثبت نام در  ششمین دوره «لیگ اینترنت اشیای ایران» تا بیست و ششم خرداد ۱۴۰۲ ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی لیگ اینترنت اشیا، این لیگ فرصتی برای استارت‌آپ‌ها و ایده‌های حوزه اینترنت اشیا است تا سرمایه‌گذاران، شرکت‌ها، راهبران و خبرگان این حوزه را ملاقات کنند و به شناخت مناسبی از اکوسیستم نوآوری ایران برسند.

از اهداف مهم این رویداد، تمرکززدایی و شناسایی تیم‌های توانمند از سراسر کشور در حوزه هوشمندسازی و ارائه خدمات مبتنی بر اینترنت اشیا،کمک به بلوغ اکوسیستم اینترنت اشیای کشور از طریق ایجاد هم‌افزایی میان بازیگران مختلف اکوسیستم از جمله شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات و شرکت‌های بهره‌بردار،امکان شناسایی تیم‌های برگزیده و ارائه خدمات پشتیبانی به آن‌ها در جهت توسعه تجاری راهکار و یا محصول ارائه‌شده است.

از سال ۱۳۹۶ تاکنون پنج دوره از لیگ اینترنت اشیا در سطح سراسری در کشور برگزار شده است. در طی این پنج دوره بیش از ۲۵۰ تیم در این رویداد ثبت‌نام کرده و با یکدیگر به رقابت پرداخته‌اند. برخی از تیم‌های شرکت‌کننده در این رویداد اکنون کسب‌وکارهای بالغ خود را در حوزه اینترنت اشیا توسعه داده‌اند.

پس از اعلان فراخوان سراسری و ثبت‌نام، شرکت‌کنندگان طرح اولیه خود را برای شرکت در مسابقه ارسال می‌کنند. طرح‌های ثبت‌نامی مورد ارزیابی ابتدایی قرار گرفته و طرح‌های منتخب با توجه به منطقه ثبت‌نامی در سراسر جغرافیای کشور (شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز) در هر منطقه با یکدیگر رقابت خواهند کرد. پس از برگزاری رقابت منطقه‌ای، تیم‌های برگزیده هر منطقه به فینال راه‌ خواهند یافت و در نهایت سه تیم منتخب نهایی در روز مسابقه فینال مشخص خواهند شد. تیم‌های برگزیده علاوه بر دریافت جوایز نقدی، بسته به سطح و توانمندی تیم در انجام پروژه یا ورود به بازار و یا شتاب‌دهی تسهیلات ویژه دریافت خواهند کرد.

همچنین با توجه به همکاری نزدیک فروم اینترنت اشیای ایران با شرکت‌های فعال در اکوسیستم ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور، امکان معرفی تیم‌های برگزیده به این شرکت‌ها برای دریافت حمایت‌های مادی و معنوی در راستای توسعه محصول وجود دارد. علاوه بر این‌ها در طول برگزاری این رویداد امکان استفاده از زیرساخت‌های توسعه‌داده‌شده توسط شرکت‌های عضو فروم اینترنت اشیای ایران مانند شبکه کم‌مصرف با برد بالا مبتنی بر فناوری LoRa وجود دارد.

تمرکز فروم اینترنت اشیا و مرکز نوآوری اینترنت اشیای ایران در حوزه برگزاری لیگ عمدتا بر یک پلتفرم باز در قالب یک مرکز نوآوری و متمرکز بر حوزه اینترنت اشیا و فناوری‌های مرتبط با آن است.

کاربران برای ثبت‌نام رایگان و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت فروم اینترنت اشیا ایران قسمت ثبت‌نام مراجعه کنند.

https://pvst.ir/f3p

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو