skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

جزئیات رویداد جذب سرمایه برای تیم‌ها، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مرکز نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران در نظر دارد با همکاری صندوق پژوهش و فناوری وستا، رویداد «جذب سرمایه برای تیم‌ها، استارت‌اپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان با موضوع Mobility & Logistics» را برگزار کند.

به گزارش واحد ارتباطات مرکز نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران ، صنعت لجستیک نقش حیاتی در رشد اقتصادی هر کشوری ایفا می‌کند؛ اهمیت این صنعت در عرصه تجارت و بازرگانی نیز غیرقابل‌انکار است اما بررسی‌ها حاکی از آن است که لجستیک و حمل و نقل در ایران وضعیت مطلوبی ندارد، به‌گونه‌ای که، بحث مشتری‌مداری و ارائه خدمات و محصولات با قیمت و کیفیت مناسب به مشتریان آنگونه که باید و شاید مورد اهمیت قرار نگرفته است.

هزینه‌های بالای حمل‌ونقل، کمبود نیرو در ناوگان حمل‌ونقل، وجود تحریم‌ها و کاهش سطح همکاری‌های تجاری، بی‌توجهی به تکنولوژی‌های روز دنیا و عدم توجه به پتانسیل‌های بخش خصوصی و عدم سرمایه‌گذاری به دلیل وجود ریسک در این حوزه، صنعت لجستیک را در کشورمان با مشکلاتی مواجه کرده است.کسب موفقیت در حوزه لجستیک در کشور نیازمند سپردن کار به دست بازیگران اصلی و استفاده حداکثری از توان بخش خصوصی است.

از این رو، مرکز نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران در نظر دارد با همکاری صندوق پژوهش و فناوری وستا، رویداد «جذب سرمایه برای تیم‌ها، استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان با موضوع Mobility & Logistics» را برگزار کند. شرکت‌ها، تیم‌ها و استارت‌آپ‌های مایل به جذب سرمایه، می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۳۱ خرداد، فایل‌های پیچ‌دک خود را ارسال نمایند. همچنین سرمایه‌گذاران مایل به سرمایه‌گذاری در تیم‌های مستعد رشد و خوش‌آتیه، نیز می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۳۱ تیرماه برای حضور در این رویداد ثبت‌نام کنند.رویداد «جذب سرمایه برای تیم‌ها، استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان با موضوع Mobility & Logistics» در مردادماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

https://pvst.ir/f3e

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو