skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ورود پرداخت الکترونیک سداد به حوزه یکپارچه‌سازی هوشمند قیمت‌ها

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

پرداخت الکترونیک سداد، تفاهم‌نامه‌ای با «یکتا ارتباط تعاملی پرتو نما» استارت‌آپ فعال حوزه برنامه‌نویسی، امضا کرده و به این شکل تجهیز میادین میوه و تره‌بار به کارتخوان‌های اندرویدی با امکان درج قیمت یکپارچه را آغاز می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی پرداخت الکترونیک سداد، این شرکت با حمایت از استارت‌آپ فعال در حوزه برنامه نویسی حضور در زمینه کمک به دولت در ساماندهی قیمت‌ها را کلید زد و با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با «یکتا ارتباط تعاملی پرتو نما» که استارت‌آپی فعال در حوزه برنامه‌نویسی است، تجهیز میادین میوه و تره‌بار را به کارتخوان‌های اندرویدی با امکان درج قیمت یکپارچه را آغاز کرد.

با اجرای این تفاهم‌نامه قیمت اقلام عرضه شده در دستگاه‌های کارتخوان اندرویدی نصب شده در غرفه‌های میادین میوه و تره‌بار به صورت یکپارچه تعیین می‌شود و امکان نظارت بر قیمت‌ها بیش از پیش فراهم خواهد شد. به گفته محمدحسین کاشی مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد، این شرکت به عنوان بازوی بانک ملی ایران، حضور فعال در پروژه‌ها و طرح های حاکمیتی را یکی از اولویت‌های خود می‌داند و در همین راستا نیز به‌تازگی همکاری با شرکت پست را با هدف تامین دستگاه‌های کارتخوان و درگاه پرداخت الکترونیکی آغاز کرده‌ایم.

https://pvst.ir/f3b

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو